Dziecko stanęło przed sklepem i krzyczało na kota. Konflikt sprytnie rozwiązał pies

Monitoring przed sklepem zarejestrował niecodzienną sytuację. Gdy dziecko podniosło głos na siedzącego na schodkach kota, do akcji włączył się pies. Zakończył spór jednym gestem.

TikTok jest aplikacją umożliwiającą użytkownikom nagrywanie, publikowanie i udostępnianie krótkich filmików. Można znaleźć tam treści o rozmaitej tematyce. Od układów tanecznych wykonywanych przez nastolatków w rytm ulubionej muzyki, przez porady modowe i kulinarne, po nagranie prezentujące sceny z życia wzięte. Nie brakuje tam również materiałów parentingowych obrazujących różne aspekty opieki nad dziećmi.

Dziecko przed sklepem krzyczało na kota

Na kanale na TikToku a_petlives pojawiło się jednak nieco inne nagranie obrazujące ważny temat, a mianowicie stosunek dzieci do zwierząt. Przedstawia scenkę, która wydarzyła się w jednym z chińskich sklepów oraz przed budynkiem. Na schodku usiadł kot właścicielki. Kobieta zauważyła na monitoringu, że do zwierzęcia podeszło dziecko, a następnie zaczęło machać rączką w jego kierunku. Chociaż za malcem stali rodzice, nie reagowali. Wówczas właścicielką zwróciła się do psa.

Tantang, przynieś kota 

- poleciła.

Mama każe płacić 7-latkowi za czynszSiedmiolatek musi płacić swojej mamie za czynsz. "Opłaty wnosi bezpośrednio do mnie"

Zobacz wideo Błyskawiczny trik z TikToka na umalowanie ust

Siedzący za nią pies posłusznie wstał i wyszedł ze sklepu przed budynek. Kobieta cały czas obserwowała jego poczynania na kamerce. Pies podszedł do kota i nie czekając na dalszy rozwój sytuacji, chwycił go za obróżkę. Następnie pociągnął mruczka z powrotem do sklepu. Puścił go dopiero w momencie, gdy właścicielka mu na to pozwoliła. Kot otrzepał się i z zaskoczeniem spojrzał na kobietę.

Nagranie obejrzały trzy miliony internautów i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Jaki posłuszny kot 
Przezabawne nagranie
To zdumiewające, że pies jest w stanie tak dobrze zrozumieć polecenia swojej właścicielki
Doskonały ochroniarz z tego czworonoga
Ja myślę, że właścicielka obawiała się, że kot w końcu podrapie dziecko
Rozbawił mimie moment, w którym pies od po prostu złapał kota i go wyprowadził
Ten pies zachowuje się zupełnie, jak człowiek
Jaki mądry pies. Wciąż nurtuje mnie, jakim cudem potrafi tak doskonale zrozumieć polecenia pani

- pisali rozbawieni.

Dziecko wymknęło się w nocy do suczki karmiącej szczenięta. Kamera uchwyciła jego gestDziecko wymknęło się w nocy do suczki karmiącej szczenięta. Kamera uchwyciła jego gest

Więcej o: