12-letnia córka Agaty Rubik odstawiła gluten. "Teraz je dużo więcej i nie puchnie"

Agata Rubik zdradziła, że jej córka przeszła na dietę. Okazuje się, że wyeliminowała z diety gluten. Żona kompozytora zapewniła, że teraz Helenka je dużo więcej, niż wcześniej i nie puchnie.

Agata Rubik i Piotr Rubik to znane polskie małżeństwo. Kompozytor poznał swoją żonę podczas przygotowań do wyborów Miss Polonia w 2005 roku. Para związała się w 2006 roku. Aktualnie Rubikowie są już ponad 13 lat po ślubie. Wówczas modelka miała zaledwie 22 lata. Piotr jest od niej starszy o 18 lat. Popularna para wychowuje wspólnie dwie córeczki - Helenkę i Alicję. Celebryci chętnie pokazują na Instagramie, jak wygląda codzienne życie rodziny.

Zobacz wideo Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu w Paryżu

Córka Agaty Rubik stosuje dietę. Fanka: Helenka, jakby się tak wyciągnęła

Szczęśliwa rodzina raz na jakiś czas publikuje na swoim profilu na Instagramie urocze nagrania, na których tańczą do popularnych utworów prezentując swoje muzykalne talenty, a także niesamowite zdolności ruchowe. Widać, że wspólny czas sprawia im dużo radości. Fani są zachwyceni nagraniami i zawsze komplementują je. Na szczególne słowa uznania zasługuje Helenka, która od małego ma niesamowity dryg do tańca. Niedawno jedna z fanek zauważyła pewną zmianę w wyglądzie u dziewczynki: 

Helenka, jakby się tak wyciągnęła. Rusza się jak zawodowa tancerka.

12-letnia córka Agaty Rubik stosuje dietę. Ma problemy zdrowotne. 'Teraz je dużo więcej i nie puchnie'12-letnia córka Agaty Rubik stosuje dietę. Ma problemy zdrowotne. 'Teraz je dużo więcej i nie puchnie' Instagram, screen: @agata_rubik

Żona Piotra Rubika błyskawicznie jej odpowiedziała i wyznała, że pociecha przestała jeść produkty, które mają w składzie gluten:

Nie każdemu szkodzi. Jej ewidentnie. Teraz je dużo więcej i nie puchnie.

Modelka tłumaczyła, że Helenka od sierpnia jest na specjalnej diecie. Całkiem możliwe, że problemy zdrowotne spowodowane są celiakią - chorobą wywołaną trwałą nietolerancją glutenu. Dziewczynka przede wszystkim wyeliminowała z diety mieszaninę białek, które występują w ziarnach niektórych zbóż, bo bardzo jej szkodzą. 

 

Ida Nowakowska spędza czas z rodziną. Nie zabrakło wizyty w kościółku. 'Ulubione miejsce'Nowakowska spędza czas z rodziną. Nie zabrakło wizyty w kościele. "Ulubione miejsce"

Więcej o: