Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie z synami. "Matkę traktujemy jak królową"

Monika Mrozowska opublikowała na swoim koncie na Instagramie uroczą fotografię, na której jest razem z synami. Aktorka chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością, nie ukrywa twarzy dzieci. Jej obserwatorzy to uwielbiają: "Królowa matka - piękna, mądra i wspaniała" - piszą.

Monika Mrozowska, aktorka, która przed laty podbiła serca polskiej publiczności rolą Majki Kwiatkowskiej w serialu "Rodzina zastępcza" (emitowany na "Polsacie" od roku 1999 do 2009) może teraz pochwalić się swoją, całkiem sporo familią. Gwiazda ma bowiem czworo dzieci - dwie córki - Karolinę i Jagodę oraz dwóch synów - Józefa i Lucjana. "Mam fajne życie. Oczywiście nie brakuje w nim dramatów rodem z telenoweli, ale ilością wrażeń mogłabym obdzielić kilka osób" napisała niedawno na Instagramie. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Monika Mrozowska chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością

Monika Mrozowska należy do tych gwiazd, które w mediach społecznościowych chętnie dzielą się zdjęciami swojej rodziny. Aktorka publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, wakacji, spacerów, zabaw z dziećmi. Widać, że jej rodzina uwielbia aktywnie spędzać czas, otacza ją grono przyjaciół. Widać, że świetnie bawi się ze swoimi dziećmi i doskonale odnajduje w roli matki. Z każdego zdjęcia emanuje spokój, szczęście i miłość. Monika Mrozowska publikuje na Instagramie także zdjęcia z domowego zacisza. Tym razem pochwaliła się fotografią zrobioną w łóżku. Zdjęcie opatrzyła komentarzem: 

Zawsze lepiej mieć dwóch najfajniejszych chłopaków na świecie zamiast jednego. Tylko pamiętajcie… matkę traktujemy jak królową
 

Monika Mrozowska najfajniejszą mamą na świecie

Pod zdjęciem opublikowanym przez aktorkę pojawiło się wiele komentarzy jej wiernych fanów gwiazdy. Pisali:

Królowa matka - piękna, mądra i wspaniała. Te chłopaki mają wielkie szczęście
Zobacz wideo Pozycja przy rodzeniu do uwzględnienia w planie porodu! "Dziecka nie rodzi się na leżąco"
Ten mały człowieczek i jego miny
Królowa szczęśliwa zapewne
Maja dobre geny i najfajniejszą mamę na świecie
Najlepsza mama

- pisali.

Meghan Markle i książę Harry chcą, by Lilibet poznała królową. Członkowie rodziny reagują sceptycznieMeghan chce, aby Lilibet poznała królową. Członkowie rodziny reagują sceptycznie

Więcej o: