Opozda i Królikowski spodziewają się dziecka. Ojciec Asi zdradził płeć? Pokazał SMS-a od zięcia

Ojciec Joanny Opozdy pokazał wiadomości, które otrzymał od zięcia. Z relacji wynika, że ich relacje nie są zbyt dobre. Antoni stanął w obronie swojej żony. Przy okazji zdradził płeć dziecka.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to znana polska para celebrytów. Niedawno zaskoczyli swoich fanów szybkimi zaręczynami i ślubem. Teraz oczekują na swoje pierwsze dziecko. Niedawno Opozda przeżywała dość ciężkie chwile, które spowodowane są zachowaniem jej ojca. Antoni stanął w obronie żony. Przy okazji zdradził płeć dziecka, które już niedługo pojawi się na świecie. 

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Ojciec Joanny Opozdy publikuje wiadomość od zięcia

Dariusz Opozda, ojciec Joanny Opozdy jakiś czas temu porzucił swoją żonę oraz córki i przeprowadził się wraz z 24-letnią kobietą na Madagaskar. Dość szybko zaczął rozwijać swoje interesy i pobudował hotel, którym aktualnie zarządza. Niedawno zaapelował do mediów i zwrócił się do nich o pomoc ze względu na obecny stan zdrowia. Mężczyzna żalił się na brak kontaktu i wsparcia ze strony córki. Ostatnio Opozda ponownie zabrał głos i opublikował na swoim profilu na Instagramie treść prywatnych wiadomości, które skierował do niego jego zięć - Antoni Królikowski. Aktor stanął w obronie swojej żony, a także jej mamy i siostry. Przy okazji Królikowski zdradza płeć swojego nienarodzonego dziecka. Okazuje się, że już niedługo powita na świecie syna. 

Opozda i Królikowski spodziewają się dziecka. Ojciec Asi zdradził płeć? Pokazał SMS-a od zięciaOpozda i Królikowski spodziewają się dziecka. Ojciec Asi zdradził płeć? Pokazał SMS-a od zięcia Facebook, screen: Dariusz Opozda

Zofia Zborowska w obiektywie teściowejZborowska ubiera córkę w używane ubrania. Fanka: Hipokryzja

Ciąża Opozdy przyśpieszyła ślub? "Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować"

W mediach nie milkną plotki o ciąży celebrytki, która stosunkowo miała przyspieszyć decyzję o wejściu w związek małżeński. Niedawno w rozmowie z Pudelkiem, bliski znajomy rodziny Królikowskich oznajmił, że Opozda jest już w trzecim miejscu ciąży.

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc

- wyznał informator. 

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie

- dodał. 

 
 

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska spaceruje z rodziną. Starsza córka znalazła nietypową zabawę. Pela: Posprzątałaś już?

Więcej o: