Katarzyna Skrzynecka świętuje Pierwszą Komunię Świętą córki. "Rumianki i welonik"

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się w sieci serią zdjęć z Pierwszej Komunii Świętej 10-letniej córki Alikii. Wyjątkowa uroczystość przywołała liczne wspomnienia. Piosenkarka podzieliła się z fanami pewną refleksją - Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki - napisała pod zdjęciem jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki od ponad 12 lat są szczęśliwym małżeństwem. W miniony weekend rodzina świętowała bardzo ważne chwile. 10-letnia córka Alika przystępowała do sakramentu świętego. 

Monika Chwajol pokazała serię zdjęć z królewskiego komunii córki. 'Wyprawiłam takie przyjęcie, jakie moja rodzina zawsze organizuje'Monika Chwajoł pokazała serię zdjęć z królewskiej komunii córki. "Moje córki są księżniczkami"

Wrzesień nie jest miesiącem komunijnym, lecz z uwagi na pandemię koronawirusa większość parafii zdecydowała, że to właśnie w tym miesiącu odbędą się Pierwsze Komunie Święte. Na tę okoliczność zwyczajowo organizuje się wystawny rodzinny obiad. Wielu rodziców z dużym wyprzedzeniem rezerwuje hotele lub restauracje, w których przyjmuje gości. Są jednak osoby, które preferują skromną uroczystość dla mniejszego grona ludzi. Najważniejsza jest jedna sama obecność najbliższych i przeżycia wewnętrzne. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną

Katarzyna Skrzynecka celebruje Pierwszą Komunię Świętą. "To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota"

Katarzyna Skrzynecka w minionym weekend świętowała Pierwszą Komunię Świętą swojej najmłodszej córki Alikii. W związku z tym celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z pociechą, mężem i jego 25-letnią córką z poprzedniego związku. Dziewczynka przystępująca do komunii miała na sobie białą sukienkę sięgającą do łydek. Przy okazji Skrzynecka podzieliła się z fanami refleksją dotyczącą przeszłości. Celebrytka przyznała, że wierzy w to, iż podczas tej wyjątkowej okazji jej zmarła mama była obecna i patrzyła na całe rodzinne wydarzenie z nieba.

Maj we wrześniu. To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota. Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki! Jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Pierwszej Komunii Świętej. Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z nieba

- napisała pod zdjęciem Skrzynecka. 

 

Rodzinne fotografia wzruszyła fanów, którzy nie kryli zachwytu: 

Śliczną ma Pani córeczkę, wszyscy pięknie wyglądacie!
Piękna rodzinka.
Błogosławieństwa dla córeczki! Nieprawdopodobne jak bardzo jesteście do siebie wszyscy podobni! Piękni!
Cudowna rodzina! Samych wspaniałości dla was wszystkich.
Nie da się przejść obojętnie obok takich zdjęć i takiej rodziny, tu bije z nich miłość

- pisali internauci. 

Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestięCichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci?

Więcej o: