Zofia Zborowska ubiera córkę w lumpeksie? Fanka: Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzji

Zofia Zborowska zorganizowała dla swoich fanów na Instagramie serię Q&A - pytań i odpowiedzi. Żona Wrony poruszyła tematy, które interesowały internautów. Jednym z nim było kupowanie ubrań w lumpeksach.

Zofia Zborowska to świeżo upieczona mama. Niedawno 34-latka wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie, że stara się unikać kupowania ubrań w dyskontach. Gwiazda podkreśliła, że woli iść i kupić ciuch w sklepie z odzieżą używaną. - Stać mnie na to, żeby kupować ubrania, które nie są wykonywane przez małe rączki w fabrykach w krajach Trzeciego Świata. Serio, to nie jest tak, że za tą niską ceną nic się nie kryje. Lepiej kupować w lumpie, niż w takich miejscach według mnie - wyjaśniła wówczas na InstaStories. Teraz temat ponownie zagościł w mediach społecznościowych celebrytki. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Zofia Zborowska ubiera córkę w używane ciuchy? "Ubrania dla dziecka starczają na miesiąc"

Zofia Zborowska od kiedy zaszła w ciążę chętnie dzieli się z fankami doświadczeniami związanymi przygotowaniem do ciąży i macierzyństwem. Ostatnio po raz kolejny przygotowała na swoim InstaStories -serię pytań do internautów. Jedna z fanek skomentowała jej wypowiedzi dotyczące kupowania używanych ubrań dla pociechy.

Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzji z opowiadania o tym, że dziecko można ubierać w używane ciuchy, a samej nosi się dresy od Jemioła. Dla mnie jest w Pani za dużo fałszu i takiej mega hipokryzji

- napisała fanka. Zborowska nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi:

Generalnie mam bardzo mało takich wiadomości, ale jak już mam to zawsze korci mnie, żeby odpisać, zwłaszcza jak widzę, że ktoś mnie nie obserwuje i włazi tylko po to, żeby sobie ulżyć. 

Zofia Zborowska ubiera córkę w używane ubrania? Fanka: Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzjiZofia Zborowska ubiera córkę w używane ubrania? Fanka: Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzji Instagram, screen: @zborowskazofia

Żona Andrzeja Wrony zaczęła zastanawiać się, czy nie lepiej, zamiast blokowania internautki na Instagramie zastosować funkcję ograniczenia, która sprawi, że obserwatorka dalej będzie widzieć publikowane posty. Kobieta będzie mogła je komentować, ale wpisy będzie widzieć wyłącznie ona sama. 

Ubrania dla dziecka starczają na miesiąc. Ubrania dla siebie kupuję bardzo dobrej jakości, żeby starczyły mi na lata. Dresy dostałam od Łukasza w prezencie. Oddałam je przyjaciółce, bo ja mam dwie pary dresów, w których non stop chodzę. Kosztują one sporo, ale są z najbardziej ekologicznej firmy, jaką znam. Cieszę się, że zarabiam tyle, że mogą sobie na nie pozwolić. W dzisiejszych czasach według mnie powinno stawiać się na rzeczy z drugiej ręki albo na marki świadome i ekologiczne. 

Zosia Zborowska szczerze o 'brzydocie'. Komentarz oburzył część internautek: Co za bzdura (zdjęcie ilustracyjne)Zborowska zdradza, czy czuję presję powrotu do wagi sprzed ciąży. "Muszę wrócić do swojej wagi"

Na koniec celebrytka zwróciła się dość dosadnie do internautki:

Lepiej się poczułaś, że coś takiego napisałaś do obcej osoby? Że mnie zwyzywałaś od hipokrytek i że jestem fałszywa? Mogłabym po takiej wiadomości też wysnuć bardzo niefajny wniosek o tym, jaką ty jesteś kobietą, ale tego nie zrobię. Uważam, że to jest obrzydliwe. Nigdy tego nie zrozumiem.

Zofia Zborowska ubiera córkę w używane ubrania? Fanka: Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzjiZofia Zborowska ubiera córkę w używane ubrania? Fanka: Nie mogłam przemilczeć tej hipokryzji Instagram, screen: @zborowskazofia

Więcej o: