Sarsa ukrywała ciążę. Teraz zdradza imię dziecka. "Nie byłam do tego przygotowana"

Sarsa niedawno została szczęśliwym rodzicem. Synek otrzymał imię Leonard. Piosenkarka dopiero kilka miesięcy po porodzie zdecydowała się opowiedzieć o nowej roli mamy.

Sarsa o początkach w macierzyństwie: Mój partner okazał się wielkim wsparciem

Sarsa należy do gwiazd, które za wszelką cenę chronią prywatność swojej rodziny. Piosenkarka na początku maja powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedługo później opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z pociechą. Zdradziła wówczas, że urodziła syna. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Sarsa postanowiła milczeć i nie zdradzać szczegółów porodu. Jednak niedawno w rozmowie z Onet Kultura odpowiedziała na kilka pytań dotyczących kwestii macierzyństwa. Przy okazji zdradziła także imię ukochanego dziecka.

Uwielbiam (być mamą - przyp.red.)! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem. Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność

- tłumaczyła gwiazda. 

SarsaSarsa scree IG

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

W dalszej części rozmowy przyznała, że teraz poświęca się macierzyństwu, jednak nie zapomina o licznych obowiązkach związanych z pracą. - Kiedyś sobie nie pozwalałam na czas wolny. Wydawało mi się, że ciągle muszę pracować. W końcu zrozumiałam, że odpoczynek, jest tak samo ważny, jak obowiązki - wyznała i dodała co czeka ją, kiedy wróci już do męża i dziecka: 

Wrócę do domu, zapytam Pawła, czy mój syn już pił mleko. Niedługo będę się pakować, ponieważ jedziemy do mojej mamy na kolację. Pewnie gdzieś po drodze wkradnie się jeszcze spacer z całą rodziną, a później będę się szykować do koncertów

- dodała.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani piszą o włosach. "Urocze afro"

Więcej o: