Dziecko bawiło się na trampolinie. Nagle spojrzało w dół i wpadło w panikę

Mama z Kalifornii nagrywała córkę, która beztrosko bawiła się na trampolinie. Nagle spojrzała pod nogi i zaczęła krzyczeć. "W taki oto sposób moje półtoraroczne dziecko odkryło własny cień" - napisała kobieta.

TikTok jest aplikacją służącą do publikowania różnego rodzaju krótkich filmików, które można lajkować, komentować i udostępniać innym internautom. Cieszy się dużym zainteresowaniem nastolatków, którzy chętnie publikują na niej układy taneczne, ale znajdziemy na niej również nagrania o innej treści. Na TikToku nie zabraknie porad kulinarnych, filmików instruktażowych, makijażowych lub modowych trików oraz zabawnych skeczy. Niektórzy używają również TikToka do nagrywania różnych sytuacji "z życia wziętych", które chcą utrwalić w pamięci.

Mama nagrała córkę, która zobaczyła swój dzień

Rodzice chętnie publikują przeróżne nagrania z dziećmi w roli głównej. Przykładem takiej TikTokerki jest 33-letnia Shannon, mieszkająca w miejscowości Murrieta w Kalifornii. Kobieta chciała nagrać swoją córeczkę podczas zabawy na trampolinie. Ustawiła się za siatką ochronną i zauważyła, jak dziewczynka wstaje i spogląda pod nogi. Zrobiła krok w tył i momentalnie straciła ochotę na zabawę. Zaczęła głośno krzyczeć i uciekać.

W taki oto sposób moje półtoraroczne dziecko odkryło własny cień

- podpisała filmik Shannon.

Zosia Zborowska szczerze o 'brzydocie'. Komentarz oburzył część internautek: Co za bzdura (zdjęcie ilustracyjne)Zborowska zdradza, czy czuję presję powrotu do wagi sprzed ciąży. "Muszę wrócić do swojej wagi"

Zobacz wideo Jak dbać o skórę i włosy jesienią? Podpowiada nasza makijażystka

Okazało się, że dziewczynka przestraszyła się własnego cienia. Zapewne sądziła, iż czarny kształt ją śledzi. 33-latka postanowiła opublikować nagranie na TikToku. Filmik obejrzało niespełna 13 milionów osób i pojawiło się pod nim tysiące komentarzy. Wiele internautów przyznało, że ich dzieci i rodzeństwo niegdyś zareagowało podobnie, jak córeczka Shannon. 

Moja córka była zaintrygowana swoim własnym cieniem. Kręciła się i z zaciekawieniem oglądała, jak się porusza
Moja mama powiedziała, że gdy byłem dzieckiem zareagowałem w dokładnie taki sam sposób
Wybaczcie, ale nie mogę przestać się śmiać z tej reakcji
Mój starszy syn zareagował identycznie
Urocza i zabawna dziewczynka
Tego dnia nauczyła się szybko biegać
Może nie powinienem, ale nie potrafię przestać się śmiać

- pisali internauci.

Najpopularniejsze imiona 2021Najpopularniejsze imiona 2021. Grecki lew przebił słowiańskiego woja

Więcej o: