Zofia Zborowska zdradza, czy czuję presję powrotu do wagi sprzed ciąży. "Muszę wrócić do swojej wagi"

Zofia Zborowska zdradza, że planuje powrót do formy sprzed ciąży. Pamiętajmy, że ciało każdej kobiety po urodzeniu dziecka jest piękne i atrakcyjne.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona od niedawna są szczęśliwymi rodzicami. Nowa rola sprawiła, że aktorka chętnie wypowiada się w mediach społecznościowych o macierzyństwie. Widać, że gwiazda spełnia się w roli mamy. Z tygodnia na tydzień coraz bardziej promienieje. Dzięki swojej naturalności, szczerości i życzliwości zebrała spore grono fanek, które codziennie odwiedzają jej profil na Instagramie i czytają różnorodne wpisy, na których przeważnie dominuje tematyka związana z macierzyństwem. Tym razem 34-latka przygotowała dla fanów popularną zabawę Q&A i odpowiadała na nurtujące ich pytania. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Zofia Zborowska o powrocie do formy: Jaram się tym, że zaraz wrócę do sportu

Zofia Zborowska nawet będąc w ciąży, nie przerabiała zdjęć i pokazywała, jak naprawdę wygląda okres oczekiwania na dziecko. Teraz bez owijania w bawełnę, odpowiada na pytania fanów, których jak zawsze interesują kwestie związane z macierzyństwem. Jedna z fanek zapytała Zborowską, czy odczuwa presję powrotu do ciała sprzed ciąży. Zosia odpowiedziała jej:

Nie, ale wiem, że muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą. Ale czy od razu presja? Raczej nie. Jaram się tym, że zaraz wrócę do sportu itp

- tłumaczyła aktorka i dodała, że po ciąży oprócz dodatkowych kilogramów, pozostały także rozstępy na bokach i przodzie brzucha. 

Zosia Zborowska szczerze o figurze i powrocie do formy sprzed ciążyZosia Zborowska szczerze o figurze i powrocie do formy sprzed ciąży https://www.instagram.com/zborowskazofia screen InstaStories

Córka Zofii Zborowskiej i Andrzej Wrony poznała Wiesię

Każdy, kto ma psa, wie, że zapoznanie go z nowym członkiem rodziny wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniego podejścia. Zwierzęta szybko się przyzwyczajają i nie lubią być zaskakiwane. Wiesia to oczko w głowie Zosi i Andrzeja. Nic dziwnego, że popularna para chciała oswoić pieska z nowym członkiem rodziny.

Wiesia poznaje Nadzie. Pieluszki dostała dwa dni po porodzie. Miała je w swoim posłanku. Rozbroiła nas tym zagraniem totalnie! Ciputek oficjalnie została starszą siostrą

- napisała pod nagraniem Zborowska.

Kasia Tusk na rodzinnym kadrze z dwiema córkamiTusk pokazała figurę po ciąży. "Nie ten rozmiar co kiedyś"

Więcej o: