Kiedy miała 6 lat, uznano ją za najpiękniejsze dziecko świata. Jak wygląda dziś?

Anastazja Knjazewa cztery lata temu została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Wówczas sześcioletnia dziewczynka zyskała sławę, która gwarantowała jej kontrakty z wieloma znanymi markami. Do tej pory na ulicy proszona jest o autografy. Jak wygląda?

Anastazja Knjazewa przyszła na świat w Moskwie w 2011 roku. Jej mama, podobnie jak wielu rodziców, chwaliła się zdjęciami córki na swoim profilu na Instagramie. Pierwsze trafiły tam, gdy dziewczynka miała zaledwie 6 lat i od razu zrobiły furorę.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Matka sześciolatki zaczęła dostawać wiadomości od firm i marek, które chciały nawiązać z jej córką współpracę. Zanim się zorientowały, Anastazja stała się najbardziej rozpoznawalną dziewczynką w Rosji.

Anastazja Knjazewa była uznana za najpiękniejszą dziewczynkę

Dziewczynka skupiła na sobie zainteresowanie mediów dzięki pięknej cerze i lśniącym, kasztanowym włosom, a do tego błękitnym oczom. Szybko zyskała w branży przydomek "najpiękniejszego dziecka świata". W ciągu czterech lat stała się marką.

Eden WoodEden Wood była najsłynniejszą dziecięcą miss? Dziś ma 16 lat i wygląda jak żywa Barbie

Jej profile w mediach społecznościowych przepełnione są zdjęciami z profesjonalnych sesji dla światowych marek. Ma fanów na całym świecie. 

Mama dziewczynki stała się jej menadżerką. Razem podróżują i starają się całkowicie wykorzystać potencjał dziesięcioletniej modelki. Dziewczynka niedawno została prezenterką w rosyjskiej stacji CTC Kids, która słynie z programów dla dzieci i młodzieży.

Catherine i Tiffany podczas konkursu pięknościCałą rodziną biorą udział w konkursach piękności. "Dziewczynki chcą wyglądać jak księżniczki"

Więcej o: