Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały przytulną bazę. "Z powrotem do raju"

Kasia Tusk jest mamą dwójki pociech. Tym razem pokazała jak spędza swój wolny czas ze starszą pociechą. - Robimy bazę i czekamy w niej na piątek - przyznała córka Donalda Tuska.

Kasia Tusk to popularna polska celebrytka, a także córka byłego premiera Donalda Tuska. Szczęśliwa mama rzadko wypowiada się w mediach o życiu prywatnym. Mimo to nie raz podkreślała, że rodzina to dla niej bardzo ważna wartość. 34-latka chętnie opowiada też o macierzyństwie. Dzięki swojej naturalności zebrała spore grono fanek, które codziennie czytają nie tylko jej bloga "Make Life Easier", ale także odwiedzają profil na Instagramie. Ostatnio Kasia powitała na świecie swoją drugą córeczkę. Teraz pokazuje, jak spędza wolny czas ze starszą pociechą. Trzeba przyznać, że zorganizowała córce prawdziwy raj na ziemi. 

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Kasia Tusk spędza czas z córką. "Robimy bazę i czekamy w niej na piątek'

Tym razem Kasia Tusk opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie ze wspólnej zabawy ze starszą córką. Drugi dzień jesieni sprawił, że mama i córka postanowiły zrobić w swoim domu tzw. bazę. Na fotografii widzimy konstrukcję, która zrobiona jest z koca zawieszonego na krześle i łóżeczku. Pod nim rozłożona jest pościel, w której siedzi starsza córka. Dziewczynka popija napój z kubka. To naprawdę uroczy widok. Opis zdjęcia sugeruje, że Kasia ma zamiar dołączyć do swojej córki i w jej towarzystwie spędzić ten jesienny wieczór.

I z powrotem do mojego raju. Robimy bazę i czekamy w niej na piątek

- pisze Kasia Tusk. 

Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały przytulną bazę 'Z powrotem do raju'Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały przytulną bazę 'Z powrotem do raju' Instagram, screen: @makelifeeasier_pl

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 

Lara GesslerLara Gessler chwali się pokojem córki. Dość oryginalny i w stylu vintage

Więcej o: