Mama 11-latki oburzona komentarzami na temat ciała jej córki. "Robi mi się niedobrze"

Chelsea Houska DeBoer znana z reality show "Nastoletnie matki", ogłosiła niedawno, że rezygnuje z udziału w programie. 29-latka czasem pokazuje zdjęcia z 11-letnią córką na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio przyznała, że obrzydzają ją niektóre z komentarzy na temat ciała dziewczynki.

29-letnia gwiazda reality show MTV w jednej z rozmów z fanami wyjaśniła, dlaczego niechętnie publikuje wizerunek nastoletniej córki w sieci. Zapytano ją, jak czuje się, z tym że jej córeczka dorasta. Kobieta przyznała, że czasami czyta komentarze, które wywołują w niej mieszane uczucia. Część z nich dotyczy wyglądu i ciała 11-latki.

Zobacz wideo Young adult fiction, czyli co ma trafiać do nastolatków

Mama ma dość komentarzy na temat ciała córki

Chelsea stwierdziła, że czasem bawi ją to, że jej fani zachowują się, jakby znali Aubree. Raz nawet ktoś odpowiedział jej żartobliwie "wszyscy jesteśmy jej ciotkami". 

To urocze, ale jedna rzecz przyprawia mnie o mdłości: kiedy ludzie komentują jej ciało. Jest 11-letnią, prawie 12-letnią dziewczyną i nie wiem, dlaczego ludzie czują, że mają prawo do uwag na temat jej ciała

- stwierdziła.

Rok nauki zdalnej. W jakiej kondycji są uczniowie?Rok nauki zdalnej. W jakiej kondycji są uczniowie?

Po 11 sezonach "Nastoletnich matek" Chelsea wycofała się z udziału w programie w listopadzie ubiegłego roku. Swoją decyzję motywowała tym, że chce chronić prywatności córki. W rozmowie z portalem E! Online wyznała:

Właśnie nadszedł ten moment. Nagromadziło się wiele uczuć w moim sercu. Poczułam, że nie powinnam już kontynuować udziału w programie. Zaczęłam martwić się po rozmowach z Aubree. Nie chciałam, żeby kiedykolwiek czuła, że nie może mi czegoś powiedzieć, bo dowiedzą się o tym miliony widzów.

Co więcej, zauważyła, że program nie koncentrował się już na niej, a na jej córce. Według niej było to pogwałceniem prywatności nastolatki.

Ostatecznie to skłoniło mnie do odejścia i zamknięcia tego rozdziału życia

- powiedziała.

 

Mama i córka jak bliźniaczkiMama i córka wyglądają jak bliźniaczki. Trudno określić, która jest starsza. Internauci: Jak kopie

Więcej o: