Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Wspólnie pozują na ściance

Agnieszka Włodarczyk to świetnie zorganizowana mama. Ostatnio zabrała syna na Festiwal Filmowy w Gdyni. Mały rośnie jak na drożdżach.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Widać, że mały Milan jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Włodarczyk systematycznie pokazuje na swoim profilu na Instagramie przeróżne fotografie z pierwszych dni życia syna. Tym razem zabrała pociechę do pracy. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk pozuje z synem

Agnieszka Włodarczyk była jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Impreza od lat uznawana jest jako święto polskiej kinematografii. Na czerwonym dywanie pojawiają się najwybitniejsi polscy twórcy filmowi. Partnerka Roberta Karasia przybyła do pracy ze swoim ukochanym synem, Milanem. Aktorka już wróciła do formy sprzed ciąży i wygląda naprawdę rewelacyjnie. 40-latka zaprezentowała się publiczności w cekinowej sukience, która sięgała do połowy łydek. Przyodziała także białe botki. Widać, że Włodarczyk nie rezygnuje z licznych obowiązków zawodowych i chce pogodzić karierę z macierzyństwem. Jesteśmy pod wrażeniem, bo jak na razie świetnie się jej to udaje. 

Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja!Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja! Instagram, screen: @agnieszkawlodarczykofficial

Halina Mlynkova urodziła. Znamy płeć i imię dziecka. 'Kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia'Mlynkova zachwyca figurą po porodzie. Zdradza, co robi. "Kilogramy same lecą w dół"

Przy okazji podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie nagraniem, na którym śpiewa utwór "Zaopiekuj się mną". Fani są pod ogromnym wrażeniem występu aktorki. 40-latka otrzymała od nich mnóstwo komplementów. Cały występ możecie zobaczyć tutaj

Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja!Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja! Instagram, screen: @agnieszkawlodarczykofficial

Cudownie Pani Agnieszko! Dedykacja tej piosenki może być tylko jedyna. Proszę pozdrowić Mistrza!
Cudowny występ. Aranżacja niesamowita! Przepięknie.
Uwielbiam panią w takim klimacie, piękne wykonanie.
Wow! Głos petarda. Przepięknie.
Super! Jaki klimat.
Wow! Ciary na całym ciele

- pisali internauci. 

Głos zabrała także Anna Wendzikowska, która skierowała kilka miłych słów do utalentowanej celebrytki:

Ależ pięknie! Ty masz jeszcze piękniejszy głos niż kiedyś! Taki głębszy i bardziej przejmujący. Sztos!

Anna Wendzikowska o byciu samotną matką. 'Cieszę się tym, co mam. Odczuwam wdzięczność'Wendzikowska o samotnym macierzyństwie. "Dzieci ciągle czegoś potrzebują"

Więcej o: