Ida Nowakowska rozczula uroczym zdjęciem z dzieckiem. Fanka: Syn podobny do tatusia

Ida Nowakowska pokazała wzruszającą fotografię z synem Maksymilianem Markiem. Fani są zachwyceni pociechą. Mały rośnie jak na drożdżach.

Ida Nowakowska i Jack Herdon jakiś czas temu zostali świeżo upieczonymi rodzicami. 6 maja powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama nie należy do tych matek, które postanawiają pierwsze miesiące życia poświęcić wyłącznie nowo narodzonemu dziecku. Ku zaskoczeniu wielu fanów, popularna prezenterka czynnie realizuje liczne projekty telewizyjne. Musi być więc doskonale zorganizowaną mamą. Niedawno Nowakowska wyznała, że bardzo cieszy się z możliwości, jaką dał jej obecny pracodawca TVP, jaką jest łączenie pracy z macierzyństwem. Tancerka przyznaje, że zawsze może liczyć na wsparcie męża i najbliższej rodziny, która pomaga w wychowaniu syna. Chętnie opowiada o tym internautom. Tym razem podzieliła się uroczym kadrem z synem. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska pozuje z synem. "Najsłodszy zestaw"

Ida Nowakowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie rozczulające zdjęcie z synem, który smacznie śpi na jej piersi. Trzeba przyznać, że to naprawdę uroczy widok. Chłopczyk ma już prawie pięć miesiące i rośnie jak na drożdżach.

 

Wyjątkowa fotografia mamy i syna zachwyciła fanów, którzy przyznali, że fotografia jest wzruszająca. 

Słodziaki.
Najsłodszy zestaw.
Jaki słodki miś wtulony. Piękno w czystej postaci!
Jaki misio!
Uwielbiam ten widok

- pisali internauci. Jedna z fanek stwierdziła, że Maksymilian Marek to prawdziwa kopia taty:

Syn podobny do tatusia.

A wy, jak myślicie do kogo podobny jest syn Idy Nowakowskiej i Jacka Herdona?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaKarpiel-Bułecka o góralskim wychowaniu dzieci. "Jakbyś powiedział, że masz ADHD, dostałbyś klapsa"

Ida Nowakowska: Od chwili narodzin Max jest naszym punktem odniesienia we wszystkim

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie raz mówiła o tym, że bardzo cieszy się z możliwości, jaką dał jej obecny pracodawca TVP, jaką jest łączenie pracy z macierzyństwem. Zdradza także, jak radzi sobie z wychowaniem syna. Okazuje się, że zawsze może liczyć na wsparcie najbliższych, którzy nigdy nie odmawiają i są chętni do opieki nad Maksymilianem Markiem. 

Od chwili narodzin Max jest naszym punktem odniesienia we wszystkim. Jest zawsze obok mnie, również na planie zdjęciowym. Musieliśmy tak zorganizować czas, żebym mogła karmić go piersią i być przy nim zawsze kiedy się przebudzi. Najbardziej wzruszające są jego uśmiech i to zaufanie, że zrozumiem jego potrzeby i utulę do snu

- powiedziała "Party" Ida Nowakowska.

 

Celebrytka przyznała, że kilka tygodni temu odbył się chrzest syna. Okazuje się, że przyjechała na niego nawet najbliższa rodzina ze Stanów Zjednoczonych. Do tej pory Ida nigdy o tym nie mówiła. Chrzest święty małego Herndona odbył w wakacje w Kościele Św. Krzyża w Warszawie.

To było dla nas wszystkich niezwykle wzniosłe i ważne wydarzenie

- wspomina 30-latka.

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta doczekała się prawnuczki. Księżniczka Beatrice urodziła

Więcej o: