Awantura o dzieci w restauracji. "Szóstka dzieci milczy, a dorośli krzyczą"

W jednej z amerykańskich restauracji doszło do awantury między klientką niezadowoloną z obecności dzieci, a ich mamą, która stanęła w obronie swoich pociech. "Moje dzieci zachowywały się lepiej niż ona" - stwierdziła mama.

Dzieci w restauracji dla niektórych bywają problemem. Głównie dla pozostałych gości lub właścicieli i obsługi lokalu. Niektóre lokale zakazują nawet przyprowadzania dzieci poniżej określonego wieku.  Za zachowanie dzieci w restauracji oczywiście są odpowiedzialni ich rodzice. Powinni się starać, żeby pociechy nie przeszkadzały innym gościom w spożyciu posiłku. Z drugiej strony pozostali klienci powinni wykazać się odrobiną wyrozumiałości. Ta zasada nie zadziałała w amerykańskiej restauracji "Karen". 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Mama zamieściła nagranie na TikToku

Mama Bentley'a i Miley, czyli rodzeństwa, które było powodem całej awantury na TikToku opublikowała nagranie przedstawiające niezadowoloną klientkę restauracji. Kobieta twierdzi, że nie jest to miejsce dla dzieci. Uważa, że mama powinna zabrać swoje pociechy do Chuck E. Cheese's - popularnej rodzinnej sieci pizzerii.

Kobieta zażądała jedzenia na wynos

Po niezbyt uprzejmej wymianie zdań agresywna kobieta zażądała od obsługi zapakowania jej jedzenia na wynos i wściekła wyszła z restauracji bez płacenia. "Moje dzieci zachowywały się lepiej niż ona" - stwierdziła mama.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Czy dzieci zachowywały się nieodpowiednio?

Mama dzieci zamieściła na TikToku drugi filmik, na którym pokazała, jak się wówczas zachowywały. Na nagraniu widzimy dwa maluchy w doskonałych humorach, które siedzą w krzesełkach, rozmawiają ze sobą, śmieją się i przekomarzają. Nie krzyczą, nie biegają po lokalu, nie rozrzucają jedzenia, nie płaczą. Bentley i Miley nie byli jedynymi małymi gośćmi restauracji. Zamierzali zjeść posiłek w towarzystwie innych dzieci - czwórki pociech znajomych rodziców. "Szóstka dzieci milczy, a dorośli krzyczą" - taki komentarz całej sytuacji pojawił się na TikToku. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaKarpiel-Bułecka o góralskim wychowaniu dzieci. "Jakbyś powiedział, że masz ADHD, dostałbyś klapsa"

A wy? Co myślicie o tej sytuacji? Kto Waszym zdaniem miał rację? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: