Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów nietypowym zdjęciem z Heniem. "No i to się nazywa prawdziwa ja"

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim koncie na Instagramie serię zdjęć z małym Heniem. Nic nowego? Nie tym razem. Celebrytka zaskoczyła swoich obserwatorów, bo udostępnione fotografie ą zupełnie nie w jej stylu.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bezkonkurencyjna królowa Instagrama. Ma 1,4 mln obserwatorów ciekawych życia rodziny państwa Majdanów. Celebrytka regularnie zamieszcza na swoim koncie zdjęcia i relacje dokumentujące nie tylko życie zawodowe, ale i prywatne. Gwiazda dba o swój wizerunek, więc na fotografiach zwykle ma nienaganną, fryzurę, piękny makijaż i stylową kreację. Wie, jak pozować, jak wykadrować selfie etc., zatem na zdjęciach wygląda "perfekcyjnie". Chętnie chwali się także fotkami swojego najmłodszego synka - Henia. 

Małgorzata Rozenek udostępniła kolejne zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek tym razem opublikowała serię trzech zdjęć z Heniem, które zwróciły szczególną uwagę jej fanów, bo są zupełnie "nie w jej stylu". Na fotografiach widać naturalną, szczęśliwą kobietę ze swoim dzieckiem na rękach. Włosy ma związane luźno w koński ogon, ma na sobie wygodne ubrania, prawdopodobnie ogląda telewizję. 

 

Fani zaskoczeni nowymi zdjęciami

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy obserwatorów celebrytki. Większość z nich to gratulacje udanego dziecka i życzenia zdrowia dla całej rodziny Majdanów. Pojawiły się jednak i komentarze osób, które zwróciły uwagę na naturalność bohaterki fotografii:

Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?
No i to się nazywa prawdziwa ja
Więcej takich zdjęć
Jedno z najlepszych Twoich zdjęć Małgorzato. Naturalna!
Piękne zdjęcie... Takie proste i surowe...
Jak ładnie, naturalnie.
Na tym zdjęciu widzę prawdziwą mamę i naturalną kobietę,
Super naturalnie
Pięknie, bo tak naturalnie

- pisali. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA