Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani piszą o włosach. "Urocze afro"

Zofia Zborowska pokazała fotografię z dzieciństwa. Pozuje z rodzicami - Marią Winiarską i Wiktorem Zborowskim. Twierdzi, że jej córka Nadziejka wygląda niemal identycznie jak ona. - Urodziłam swoją kopię - twierdzi gwiazda.

Zofia Zborowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła córeczkę, której dała na imię Nadzieja. Aktorka konsekwentnie ukrywa wizerunek pociechy i nie pokazuje jej twarzy w mediach społecznościowych. Mimo to, chętnie porusza macierzyńskie tematy. 34-latka nigdy nie owija w bawełnę i pokazuje same prawdziwe strony bycia rodzicem. Tym razem pokazała zdjęcie z czasów dzieciństwa. Przyznała, że Nadzieja jest do niej bardzo podobna. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, kiedy była mała. "Urodziłam swoją kopię"

Zofia Zborowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z czasów dzieciństwa, na których widać także mamę Zofii - Marię Winiarską oraz tatę - Wiktora Zborowskiego. Jedna z fotografii zrobiona była w szpitalu. Żona Andrzeja Wrona podkreśliła, że jej kilkutygodniowa pociecha łudząco przypomina ją z czasów wczesnego dzieciństwa. Przyznała jednak, że jest też coś, co odziedziczyła po siatkarzu - oczy. 

Dla tych bardzo ciekawskich, jak wygląda Nadzia - właśnie tak. Urodziłam swoją kopię, tylko oczy ma po @w_kracze. A wasze pociechy w kogo poszły? W tatę? W mamę? W listonosza?

- napisała aktorka.

 

Urocze kadry z dzieciństwa wzruszyły fanów. Okazuje się, że większość z nich zwróciła uwagę na nietypową fryzurę małej Zborowskiej. Mimo młodego wieku aktorka miała już wówczas bujną czuprynę. Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić do kogo bardziej była podobna żona Andrzeja Wrony. 

Jakie afro urocze!
Wow, te włosy.
I ten gąszcz na głowie.
Szanuję fryz.
Elvis przy tobie może się ze swoją grzywką schować.
Jaka czupryna

- czytamy.

Agata RubikAgata Rubik nie cierpiała przedszkola? Wyznała, co było jej koszmarem

Więcej o: