Ashley Graham opublikowała nagranie z USG w ciąży. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. "Chyba żartujesz"

Ashley Graham w styczniu została mamą pierwszego dziecka. Fotomodelka zaskoczyła fanów, kiedy w połowie lipca ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Tym razem podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem z USG, które wywróciło jej życie do góry nogami. Szczęśliwi rodzice nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na ekranie.

Ashley Graham jest modelką plus size, która uświadamia kobietom, że niezależnie od rozmiaru, można czuć się dobrze w swoim ciele. W lipcu poinformowała swoje fanki i fanów o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka

Zobacz wideo Ashley Graham naśladuje swoją mamę i wykonuje jej trening sprzed lat
Zeszły rok był pełen małych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii. Dopiero zaczynamy przetwarzać i cieszyć się z tego, co przyniesie nam ten następny rozdział

- napisała i dodała zdjęcie z ciążowej sesji. Pod jej wpisem posypały się gratulacje. Teraz zdradziła nie tylko płeć, ale pokazała nagranie z badania USG. Przyszli rodzice nie kryli zaskoczenia, kiedy pielęgniarka powiedziała im, co widać na ekranie. 

Ashley GrahamAshley Graham pokazała intymne nagranie, na którym karmi dziecko. Fani zdegustowani: "Dlaczego czujesz potrzebę pokazywania tego"

Ashley Graham opublikowała nagranie z USG

Podczas poprzedniej ciąży Ashley Graham publikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia rozstępów, zmieniającego się ciała i mówiła o nim z akceptacją i miłością. Jej wpisy okazały się wsparciem dla wielu kobiet, którym trudno jest zaakceptować nową, ciążową rzeczywistość. Teraz również to robi, ale także dzieli się z obserwatorami wzruszającymi momentami. Na nagraniu opublikowanym przez modelkę najpierw widzimy, jak razem z partnerem sprawdzają wynik testu ciążowego. 

No cóż, dwa pozytywne testy chyba oznaczają, że jestem w ciąży

- mówi Ashley i wzruszona całuje męża. Następnie razem z nią przenosimy się na badanie USG. Lekarka smaruje żelem brzuch i już za chwilę słyszymy zdumiony okrzyk Graham:

Wooooooow... czy to bliźniaki?!

Kiedy lekarka to potwierdziła, zaskoczona mama pisknęła ze szczęścia. Okazało się, że modelka spodziewa się dwóch synów. 

 
Naprawdę?

- Ashley usiadła, kiedy to usłyszała, a jej mąż dodał: "Chyba żartujesz". Pod tym wyjątkowym nagraniem posypały się gratulacje. 

Ashley Graham pozuje nago w ciążowej sesjiAshley Graham pozuje nago w ciążowej sesji. "Uwielbiam to, że nie nakładasz filtrów"

Więcej o: