Królowa Elżbieta doczekała się prawnuczki. Księżniczka Beatrice urodziła. "Czują się dobrze"

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Królowa Elżbieta II została prababcią. - Dziadkowie i pradziadkowie nowego dziecka zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością - przekazali w oświadczeniu.

Księżniczka Beatrice to jedna z wnuczek królowej Elżbiety II. Rok temu została żoną Edoarda Mapelli Mozziego. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany związane z hucznym weselem. Para zdecydowała się zorganizować kameralną uroczystość. - Prywatna ceremonia ślubna księżnej Beatrice i pana Edoardo Mapelli Mozzi odbyła się o godzinie 11:00 w piątek 17 lipca w Królewskiej Kaplicy w Windsorze. W kameralnej ceremonii uczestniczyła królowa, książę Edynburga i najbliżsi małżonkom. Ślub odbył się zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi rządu - poinformowano wówczas w specjalnym oświadczeniu. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżniczka Beatrice urodziła. Królowa Elżbieta II ponownie została babcią

Księżniczka Beatrice niedługo po wyjściu za mąż zaszła w ciążę. Teraz w mediach pojawiła się informacja o tym, że szczęśliwe małżeństwo powitało na świecie swoje pierwsze dziecko. Warto dodać, że mąż księżniczki Beatrice wychowuje już syna Christophera z poprzedniego związku. Edoardo Mapelli Mozzi wcześniej spotykał się z amerykańską architekt Darą Huang. Wnuczka królowej Elżbiety II urodziła w sobotę 18 września w jednym z londyńskich szpitali: 

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają narodziny córki, które miały miejsce w sobotę 18 września 2021 r., o godzinie 23.42, w szpitalu Chelsea and Westminster w Londynie.

- przekazano w oficjalnym oświadczeniu.

W dalszej części oświadczenia wytłumaczono, że świeżo upieczeni rodzice podzielili się radosną nowiną z dziadkami i pradziadkami pociechy. Przy okazji podziękowali całemu personelowi szpitala za wspaniałą opiekę: 

Dziadkowie i pradziadkowie nowego dziecka zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością. Rodzina dziękuje całemu personelowi szpitala za wspaniałą opiekę. Jej Królewska Wysokość i dziecko dobrze się czują. Para nie może się doczekać, by przedstawić córkę swojemu starszemu bratu Christopherowi Woolfowi.

Księżna Kate w kolczykach z sieciówkiKsiężna Kate sama odbiera dzieci ze szkoły. Bez eskorty ochroniarzy i ekskluzywnej limuzyny

Więcej o: