Dziecko wymknęło się w nocy do suczki karmiącej szczenięta. Kamera uchwyciła jego gest

Mama dwójki dzieci prowadzi hodowlę psów rasy Golden Retriever. Nagranie z monitoringu uchwyciło moment w którym mała dziewczynka podeszła do kojca ze szczeniętami. Uwagę zwraca jej czuły gest.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania przeróżnych krótkich filmików. Wielu kojarzy się przede wszystkim z układami tanecznymi prezentowanymi przez nastolatki, ale platforma zyskuje na popularności także wśród starszych odbiorców. Obecnie można tam znaleźć treści różnego rodzaju. Od przepisów na rozmaite potrawy, przez śmieszne nagrania, po tutoriale makijażowe. Nie brakuje tam także materiałów o tematyce parentingowej, zamieszczanej przez mamy i ojców z całego świata. Wśród tysięcy rodziców posiadających konto na TikToku jest Kacie Lynn - prywatnie mama dwóch dziewczynek, która prowadzi hodowlę psów rasy Golden Retriever.

 Dziecko wymknęło się w nocy do suczki karmiącej szczenięta

Na swoim kanale Kacie publikuje rozmaite filmiki przedstawiające pieski. Okazuje się, że zwierzaki z jej córeczkami łączy wyjątkowa więź. Chętnie im towarzyszą, zasypiają obok i szukają kontaktu. Jedno z nagrań, które obejrzało ponad 2 miliony internautów szczególnie chwyta za serce.

Tata stosuje trik z workiem na śmieci, żeby rozbawić synaTata stara się rozbawić dziecko i stosuje trik z workiem na śmieci. Reakcja chłopca zwala z nóg

Zobacz wideo Lewandowscy na rodzinnej wycieczce w wesołym miasteczku

Jedna z suczek Kacie doczekała się szczeniaków. Karmiła pieski w specjalnym przeznaczonym do tego celu kojcu, w pomieszczeniu, w którym jej właścicielka zainstalowała kamerę. Gdy Kacie z samego rana sprawdziła monitoring, była zaskoczona. Na nagraniu widać dziewczynkę, która wymknęła się w nocy do piesków. Pochyliła się nad kojcem i czule pogłaskała karmiącą suczkę, następnie delikatnie pocałowała ją w czoło i pogładziła jednego ze szczeniaków. Psia mama wydawała się naprawdę ufna. Leżała spokojnie i pozwalała dziewczynce dotykać maluchy. Trzeba przyznać, że to naprawdę uroczy widok, a wychowanie w towarzystwie psów nauczyło córkę Kacie szacunku do zwierząt.

Wzruszona mama postanowiła opublikować nagranie na swoim na kanale na TikToku. Pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Wzruszył mnie ten szacunek i miłość do zwierzą u tak małej osóbki. Szacun dla opiekunów dziewczynki za dobre wzorce
I tutaj filmik pokazuje ile pomogą zdziałać rodzice
Kochane
Czysta miłość na jednym filmie

- pisali internauci.

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Jego doradca stwierdził, że w priorytetach ministerstwa na nowy rok szkolny 'kluczowe jest właściwe wychowanie kobiet, a mianowicie ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich'Minister Czarnek twierdzi: "Rodzic to ten, co zradza potomstwo". Kontrowersyjna wypowiedź wywołała burzę

Więcej o: