Agnieszka Kaczorowska pozuje karmiąc piersią. Fanka pyta o prywatność dzieci: Egoistyczne podejście jak na matkę

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym karmi młodszą córeczkę i jednocześnie zajmuje się Emilią. W komentarzach fani pytają o prywatność córek.

Agnieszka Kaczorowska jest młodą mamą, która świetnie radzi sobie w macierzyństwie. Aktorka na co dzień coraz chętniej zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska została dawczynią mleka

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią podczas przerwy w pracy

Agnieszka Kaczorowska nie zrezygnowała z obowiązków zawodowych na poczet wychowania dzieci. Ostatni post tylko potwierdza, że córki towarzyszą jej nawet w pracy. Aktorka zdradziła, że "została przyłapana" podczas przerwy w pracy, gdzie karmi piersią młodszą pociechę Gabrysię oraz czule całuje Emilkę. Zdjęcie zrobił jej znajomy fotograf.

A jak wyglądają Wasze przerwy w pracy? Przyłapane

- napisała pod zdjęciem. 

 

Weronika RosatiRosati dba, aby córka miała specjalne warunki na planie. Mama aktorki ujawnia szczegóły

Fanka pyta Kaczorowską: Wasze dzieci mają coś wyjątkowego na plecach, że ciągle je pokazujecie?

Agnieszka Kaczorowska uwielbia pokazywać w sieci rodzinne fotografie. Jednak zawsze stara się, aby nie było widać na nich twarzy córek. 29-latka niejednokrotnie podkreślała, że prywatność ukochanych dzieci jest dla niej na pierwszym miejscu. Okazuje się, że fani mają dużo do powiedzenia w kwestii 

Chcesz chronić prywatność swoich dzieci, to nie pokazuj ich wcale, a nie ciągle pokazujesz je od tyłu. Nie rozumiem tego trendu wśród celebrytów. Wasze dzieci mają coś wyjątkowego na plecach, że ciągle je pokazujecie? Nie wiem, co Wami kieruje w tym "nie chce pokazywać dzieci, ale jednak trochę pokaże"

- zapytała fanka. Kaczorowska błyskawicznie odpowiedziała jej:

Pokazuję tu na profilu siebie jako mamę, to obecnie najważniejsza rola mojego życia. Moje dzieci cały czas są obok mnie, więc trudno, aby ich nie było. A o swoim poglądzie dotyczącym wizerunku dzieci pisałam nie raz. Może kiedyś powtórzę temat

- tłumaczyła celebrytka.

Kaczorowska pozuje karmiąc piersią. Fanka pyta o prywatność dzieci: Egoistyczne podejście jak na matkęKaczorowska pozuje karmiąc piersią. Fanka pyta o prywatność dzieci: Egoistyczne podejście jak na matkę Instagram, screen: @agakaczor

Jednak jej wypowiedź nie przekonała innej internautki, która drążyła temat prywatności dzieci w mediach społecznościowych:

A potrzeba pokazywania siebie jako mamy wynika skąd? Bo chyba wiesz, że większość kobiet też jest mamami i nie jest to nic wyjątkowego. Każda karmi, każda opiekuje się i kocha swoje dzieci najbardziej na świecie. A jednak nie każda pokazuje pozowane sceny w internecie. Więc po co? Narażasz dzieci na ocenę, wybierasz za nie, że stają się poniekąd osoba publiczna. Robisz to nie pytając ich o zdanie, a kierując się tylko swoją chęcią pokazania siebie. Egoistyczne podejście jak na matkę.

Kaczorowska nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi: 

No właśnie nie. Z prawnego punktu widzenia nie udostępniam ich wizerunku, nie pokazując ich twarzy, więc nie - nie stają się osobami publicznymi. Nie narażam ich na ocenę, bo nie pokazuję ich twarzy. Nie udostępniam ich wizerunku, bo nie mogę zapytać ich o zdanie. Kiedyś to zrobię i one zdecydują.

Kaczorowska pozuje karmiąc piersią. Fanka pyta o prywatność dzieci: Egoistyczne podejście jak na matkęKaczorowska pozuje karmiąc piersią. Fanka pyta o prywatność dzieci: Egoistyczne podejście jak na matkę Instagram, screen: @agakaczor

Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestięCichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci?

Więcej o: