Dzieci Rafała Maślaka dostają obrzydliwe groźby śmierci. Hejterzy są bezlitośni. "Jestem przerażona"

Żona Rafała Maślak - Kamila Nicpoń-Maślak opublikowała na swoim profilu na Instagramie obrzydliwe wiadomości od hejterów. - Jestem przerażona tym, co czytam - zapewnia.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak są rodzicami dwójki dzieci. Szczęśliwe małżeństwo chętnie pokazuje swoje pociechy w mediach społecznościowych. Widać, że rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu. Okazuje się, że nie wszyscy oglądają ich zdjęcia z entuzjazmem. Ostatnio żona Rafała Maślaka wyznała, że jej dzieci otrzymują od hejterów okropne groźby śmierci. 

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał bajkowe przyjęcie "gender reveal". Będzie miał córkę!

Dzieci Rafała Maślaka padają ofiarą hejtu. Matka: Jestem przerażona

Żona Rafała Maślaka wypowiedziała prawdziwą wojnę osobom, które krytykują jej pociechy. Kamila podkreśliła, że nie ma zamiaru tolerować tak okropnych słów, jakie padają pod adresem jej ukochanych dzieci - Maksymiliana i Marceliny. Okazuje się, że anonimowi krytycy są na tyle bezczelni, że życzą maluchom samej śmierci. 

Jestem przerażona tym, co czytam. Nie wyobrażam sobie, jak bardzo musi być pani źle w życiu mimo to życzę, aby nigdy od nikogo nie dostała pani takich słów. Takie obelgi są karalne, a profil nawet po usunięciu jest do odnalezienia przez miesiąc

- napisała przerażona mama na InstaStories.

Kamila Nicpoń pokazała komentarze od hejterówKamila Nicpoń pokazała komentarze od hejterów screen IG

 

Maciej Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. 'Cierpliwość się kończy'Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. "Cierpliwość się kończy"

Hejterzy nie pokazują swojego wizerunku, jednak warto zaznaczyć, że w sieci nic nie ginie i nikt nie pozostaje anonimowy. Takie zachowanie powinny zostać nagłaśniane. 

 
Więcej o: