Radosław Majdan nazywa Henia "trenerem". Wszystko przez urocze pozy dziecka

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie wideo, na którym Radosław Majdan bawi się z synem. Uroczy Henio kradnie serca fanów!

Radosław Majdan zwraca się do Henia: Panie trenerze, panie trenerze

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze nagranie, na którym jej mąż i syn bawią się w domu piłką od nogi. Szczególną uwagę skupia na sobie Henio, który robi urocze pozy. Rozenek przyznała, że mały ostatnio lubi sobie spleść ręce i założyć je na plecy. Dodała, że Radosław uważa, że wtedy wygląda i zachowuje się jak typowy trener.

Panie trenerze, panie trenerze, zaraz zaczynamy

- mówi Majdan do Henia w nagraniu.

Radosław Majdan nazywa Henia 'trenerem'. Wszystko przez urocze pozyRadosław Majdan nazywa Henia 'trenerem'. Wszystko przez urocze pozy Instagram, screen: @m_rozenek

Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: 'Uroczy widok'Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: "Uroczy widok"

Małgorzata Rozenek o zainteresowaniach Henia: Woli to bardziej, niż piłkę nożną, niestety

Małgorzata Rozenek ostatnio wybrała się ze swoim mężem i najmłodszym synem na obiad w jednej z warszawskich włoskich restauracji. Podczas oczekiwania na posiłek celebrytka nagrała kilka wideo, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. 43-latka wyznała, że Henio uwielbia bawić się motorami. Na dowód zamieściła fotografie dziecka z zabawkowymi samochodami. 

Ulubioną zabawką Henia od urodzenia, dosłownie przyrzekam, że jak zaczął jakkolwiek się bawić, to zawsze były samochody

- wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany?Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany? Instagram, screen: @m_rozenek

Celebrytka przyznała, że jak na razie małego Henia nie ciągnie do piłki nożnej:

Jeśli chodzi o sporty, to chyba sporty motorowe bardziej, niż piłkę nożną, niestety.

Radosław Majdan wypowiedział się w tej kwestii i zapewnił, że jego syn ma jeszcze czas na podjęcie decyzji, jednak on umiejętnie stara się zachęcić małego do jego ulubionego sportu, jakim jest piłka nożna. Z pewnością chciałby, aby Henio w przyszłości trenował tę dyscyplinę sportową.

Spokojnie, na razie jest dzieckiem. Chociaż staram się. Kupiłem mu piłkę do samochodu

- dodał Majdan.

Maciej Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. 'Cierpliwość się kończy'Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. "Cierpliwość się kończy"

Więcej o: