Na Śląsku powstanie "Energylandia 2". Będzie pięć różnych stref dla dzieci i rodziców

Energy Resort, zwany też Energylandią 2, ma być nową inwestycją właścicieli małopolskiej Energylandii. Nowy park rozrywki ma dzielić się na pięć stref tematycznych. Poniżej przedstawiamy plan inwestycji.

Jak się niedawno okazało, Polacy uwielbiają dobrą zabawę. Energylandia była największym beneficjentem bonu turystycznego. Z programu wsparcia otrzymała aż 69 mln złotych. Największy park rozrywki w Polsce przyciąga rodziny z całego kraju, a rozochoceni sukcesem inwestorzy zapowiadają swój kolejny projekt: Energy Resort, który, chociaż jeszcze nie został zatwierdzony, już nazywany jest Energylandią 2. 

Zobacz wideo Energylandia - tak wyglądają procedury bezpieczeństwa w parku

Na Śląsku powstanie "Energylandia 2"

Energy Resort miałby powstać w Wałbrzychu, w miejscu obecnej hałdy, eksploatowanej przez firmę Eco Carbo Julia. Jak informuje "Gazeta Wrocławska" na terenie obiektu miałoby się znaleźć pięć stref tematycznych. 

Portugalia. 47 ognisk koronawirusa w dwa tygodnie od otwarcia żłobków i podstawówekZapisała dzieci do podstawówki bez ocen i świadectw. "Nie ma takiej szkoły i nigdy nie było"

Zwiedzający w zależności od preferencji mogliby się zatrzymać w hotelu lub domkach jednorodzinnych typu bungalow. Hotel oferowałby swoim gościom także sale konferencyjne, restauracje i sklepy. Jego stylistyka utrzymana byłaby w klimacie Nowego Yorku z lat 20. ub. wieku. Jednak na hotelowej restauracji atrakcje dla smakoszy by się nie kończyły. Druga ze stref poświęcona byłaby gastronomii. Z niej goście mogliby udać się wprost na wypoczynek do trzeciej strefy: term i basenów na świeżym powietrzu. 

Czwarta strefa: kreatywne centrum nauki i odkryć, zapewniłaby gościom niezapomniane wrażenia, a piąta zabrałaby ich w podróż dookoła świata poprzez podniebny park rozrywki nawiązujący do  słonecznych Włoch, czy piramid Egiptu.

Został podpisany list intencyjny w sprawie budowy obiektu, ale nie ma jeszcze konkretnych dat, kiedy ten miałby zostać otwarty.

Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestięCichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci?

Więcej o: