Katarzyna Cichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci?

Katarzyna Cichopek to szczęśliwa mama dwójki dzieci. Gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie 12-letniego syna. Przy okazji aktorka zareklamowała produkty. Fanów szczególnie to poirytowało.

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka i tancerka. 38-latka jakiś czas temu wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała wówczas obecnego męża Marcina Hakiela. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - 12-letniego Adama i 8-letnią Helenę. Celebryci chętnie pokazują swoje życie w mediach społecznościowych, jednak chronią prywatność swoich dzieci. 

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek pokazała syna. "Jeszcze nie tak dawno temu uczył się jeździć na rowerze"

Cichopek tej pory rzadko publikowała w mediach społecznościowych wizerunek swoich dzieci. Ostatnio się to trochę zmieniło. 38-latka coraz częściej pokazuje w sieci fotografie z Adamem i Helenką. Tym razem pokazała zdjęcie syna. Aktorka nawiązała do tego jak dziecko szybko rośnie. Trzeba przyznać, że Adam to prawdziwy nastolatek i zmienił się nie do poznania. 

 A jeszcze nie tak dawno temu mój syn uczył się jeździć na tym rowerze, a ja biegałam za nim trzymając długi kij służący do nauki jazdy. Ach jak ten czas szybko leci. Teraz mój syn jest już nastolatkiem pragnącym jak najszybciej się usamodzielnić. Dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że najwyższa pora sprzedać rower

- napisała Cichopek pod zdjęciem i kontynuowała reklamując produkt.

 

Obserwator: Tak wykorzystywać dzieci do reklamowania tysięcznej rzeczy?

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani oburzyli się, że większość wpisów aktorki na Instagramie dotyczy współprac.

Pani Kasiu proszę dać odpocząć od siebie.
Bardzo lubię pani styl, ale czy jest coś, czego pani nie reklamuje?
Tak wykorzystywać dzieci do reklamowania tysięcznej rzeczy i tysięczny wyuczony uśmiech na dodatek w jednym poście reklamowanie nie tylko jednej firmy

- pisali internauci. 

Katarzyna Cichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci?Katarzyna Cichopek pokazała syna. Przy okazji reklamuje produkty. Fanka grzmi: Tak wykorzystywać dzieci? Instagram, screen: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek o dzieciach: Jestem z nich bardzo dumna

Katarzyna Cichopek jakiś czas temu pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pociechami. Helenka pochwaliła się świadectwem z oceną opisową, zaś jej starszy brat trzyma w dłoni świadectwo z wyróżnieniem - czerwonym paskiem.

 

Celebrytka przyznała, że nie był to łatwy czas i bardzo cieszą, że się już rozpoczęli upragnione wakacje. 38-latka nie zapomniała też wspomnieć o rodzicach. 

Udało się! To był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli (i dla rodziców, bo ta zdalna nauka to...) udanych wakacji, kochani!!!

- napisała wówczas pod zdjęciem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA