Chłopiec podbija serca księżniczek Disneya. Internauci: "Brawo chłopcze!"

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym został uwieczniony kilkuletni chłopiec podczas parady księżniczek Disneya. Dziecko zrobiło coś, co podbiło ich serca. Żadna nie przeszła obok niego obojętnie.

W sieci krąży niezwykłe nagranie powstałe w parku rozrywki Disneya. To miejsce, którego dzieciaki nie zapominają przez całe życie. Za sprawą małego chłopca, stało się coś odwrotnego. Pracujące w parku kobiety, wcielające się w rolę księżniczek z popularnych bajek, zapewne długo nie zapomną tego jednego dnia i wyjątkowego zwiedzającego... 

Kilkulatek podbija serca księżniczek Disneya

Nagranie zostało udostępnione na TikToku przez Brazylijkę Vanessę Guedert, mamę chłopca. Powstało w parku rozrywki Disneya na Florydzie. Nie zawiera dialogów, nie zostało opatrzone żadnymi konkretnymi informacjami. Nie były potrzebne...

Prosty gest zachwyca wszystkich

Na filmiku widać paradę księżniczek Disneya i kilkuletniego chłopca, który podziwia ten wspaniały widok. Na głowie ma czapkę z daszkiem i uszami Myszki Miki. Kłania się każdej przechodzącej postaci, uchylając elegancko czapkę. Księżniczki są początkowo zaskoczone gestem eleganckiego dżentelmena, ale reagują we właściwy dla swojego "statusu" sposób - elegancko się mu kłaniają. "Prawdziwy książę Disneya!" - napisała dumna mama. 

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]

Internauci zachwyceni małym chłopcem

Nagranie zostało wyświetlone ponad trzydzieści milionów razy, doczekało się ponad 70 tysięcy komentarzy. Internauci są zachwyceni jego bohaterem: 

Wygrałaś jako rodzic! 
Czy on może poślubić moją córkę?
Ten mały gest wyraża więcej, niż tysiąc słów. Brawo chłopcze, rodzice mogą być dumni.
To się nazywa dobre wychowanie!
Jaki dżentelmen rośnie!
Boże, jaki cudowny. Musi mieć bardzo mądrych rodziców. Wzruszył mnie.

- pisali. 

Więcej o: