Kasia Tusk pokazała zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. "Tu i teraz"

Kasia Tusk zdecydowała się pokazać internautom swoją drugą córeczkę. Znana blogerka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma ukochane maleństwo w ramionach.

Kasia Tusk niedawno urodziła drugie dziecko. Wraz z mężem, architektem Stanisławem Cudnym powitała na świecie drugą córeczkę. Obserwatorzy czekali na pierwsze zdjęcia maleństwa i Kasia w końcu postanowiła nieco zaspokoić ich ciekawość.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Kasia Tusk dba o swoją prywatność

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska i autorką bloga Make life easier. Mimo swojej rozpoznawalności i popularności w mediach Kasia dba o prywatność swoją i swoich bliskich. Na Instagramie obserwuje ją prawie 400 tys. osób, a jej blog jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Nawet tam jednak próżno szukać szczegółów z życia rodzinnego Kasi. Nie oznacza to oczywiście, że nie publikuje zdjęć czy filmików z córkami. Robi to, jednak zwykle nie widać na nich buzi dziewczynek. Kasia nie dzieli się także zbyt wieloma informacjami dotyczącymi swojego życia prywatnego. 

Kasia TuskKasia Tusk instagram.com/makelifeeasier_pl

Drugą ciążę kobieta utrzymywała w tajemnicy tak długo, jak się dało. W końcu radosną informację potwierdziła publicznie jej teściowa. Z kolei Donald Tusk na Twitterze poinformował o przyjściu na świat swojej kolejnej wnuczki.  

Zobacz wideo Pozycja przy rodzeniu do uwzględnienia w planie porodu! "Dziecka nie rodzi się na leżąco"

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córką

Kasia Tusk w końcu zdecydowała się udostępnić zdjęcie swojej młodszej córeczki. Zrobiła to w swoim stylu: subtelnie i z wyczuciem. Zdjęcie opatrzyła komentarzem "Tu i teraz", a twarzyczkę dziecka zasłoniła. Dziewczynka jest urocza. Na zdjęciu widać jak leży (być może śpi) spokojnie w ramionach ukochanej mamy. Jej starsza siostra z pewnością nie posiada się z radości, że jej rodzina się powiększyła. 

Olga Frycz pokazała zdjęcie z córką. Uwagę zwraca gest dziewczynkiOlga Frycz je grzyby w ciąży. Fanka zaniepokojona: "W ciąży chyba nie można?"

Wieści o stanie błogosławionym Kasi potwierdziła jej teściowa, a informację o narodzinach drugiego dziecka przekazał na Twitterze szczęśliwy dziadek. 

W końcu sama zainteresowana postanowiła opublikować pierwsze zdjęcie z córeczką. Na InstaStory pojawił się kadr, na którym widzimy, jak Kasia trzyma swoją pociechę

Więcej o: