Znana piłkarka i jej żona zostały mamami. Doczekały się synka - Mateo

Irene Paredes i Lucia Ybarra powitały na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodził im się synek, któremu dały wdzięczne imię: Mateo. Teraz, przynajmniej na jakiś czas, sport zejdzie w tej rodzinie na dalszy plan.

Irene Paredes ma 30 lat i jest gwiazdą kobiecego futbolu. Aktualnie gra w reprezentacji Barcelony. Z kolei jej żona - Lucia Ybarra jest byłą zawodniczką hokeja na trawie. Kobiety w kwietniu ogłosiły, że spodziewają się dziecka, wzięły ślub w czerwcu 2021 roku. Teraz pochwaliły się zdjęciem swojej pociechy. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Piłkarka i jej żona powitały na świecie synka

Dumne mamy postanowiły się podzielić radosną informacją za sprawą Instagrama. Obie opublikowały zdjęcia ze szpitala, gdzie Lucia Ybarra 12 września urodziła dziecko. Swojemu maleństwu kobiety dały na imię Mateo

Zobacz wideo Hartowanie brodawek sutkowych przed porodem - najczęściej pojawiający się mit i "dobra rada"?

Więcej czasu dla rodziny

Upragniony maluszek będzie teraz wymagał wiele troski i uwagi. Piłkarka dobrze o tym wie:

Irene, w ostatnią sobotę grała przeciwko Betisowi w Sewilli. Zdążyła jednak wrócić do domu na czas, by być obecna przy narodzinach swojego dziecka. Piłkarka zwróciła się z prośbą do trenera Jorge Vildę, żeby nie powoływał jej do reprezentacji na najbliższe mecze

- czytamy na łamach hiszpańskiego portalu "Marca"

 

Pod udostępnioną fotografią błyskawicznie pojawiły się komentarze z gratulacjami. Obserwatorzy zachwycali się urodą chłopca, gratulowali powiększenia rodziny, życzyli zdrowia i szczęścia. 

Jako 2-latka zawojowała świat jako żywa lalka Barbie. Jak teraz wygląda mając 10 lat?Jako 2-latka zawojowała świat jako żywa lalka Barbie. Jak teraz wygląda mając 10 lat?

Więcej o: