Olga Frycz je grzyby w ciąży. Fanka zaniepokojona: "W ciąży chyba nie można?"

Olga Frycz chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym za sprawą mediów społecznościowych. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka, na Instagramie udostępniła relację, która zaniepokoiła jedną z jej fanek.

Olga Frycz, aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość", "Dom nad rozlewiskiem" i "Na dobre i na złe"spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka  jest już mamą 3-letniej córeczki, której dała na imię Helenka. Tatą dziewczynki jest trener tajskiego boksu Grzegorz Sobieszek. W 2018 roku para się zaręczyła, jednak do ślubu nie doszło - para się rozstała. Utrzymują przyjacielskie relacje i razem wychowują dziecko.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Olga Frycz o drugiej ciąży

Olga Frycz na początku lata poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się drugiego dziecka. Napisała: 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka
Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję.

Olga Frycz zdradziła uwielbiany przez córkę przysmak. 'Ja nie znoszę, ale dla bombelka, to wiadomo'Frycz zdradziła uwielbiany przez córkę przysmak. "Ja nie znoszę, ale dla bombelka, to wiadomo"

Olga Frycz je grzyby w ciąży.Olga Frycz je grzyby w ciąży. Instagram/tojafrycz

Olga Frycz je grzyby w ciąży

Olga Frycz jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, chętnie odpowiada na ich pytania, także te związane z ciążą. Zamieściła niedawno relację, na której widać przygotowywane grzyby, a dokładnie rydze. 

Olga Frycz odpowiedziała zaniepokojonej fance.Olga Frycz odpowiedziała zaniepokojonej fance. Instagram/tojafrycz

Zaniepokojona fanka napisała do niej: "Nie wiem, czy to prawda, ale w ciąży chyba nie można jeść grzybów?". Gwiazda odpowiedziała jej przewrotnie: "To prawda. Nie można. Jadalne można, trujących nie można."

Olga Frycz nie odmawia sobie grzybów w ciąży.Olga Frycz nie odmawia sobie grzybów w ciąży. Instagram/tojafrycz

To prawda, ciąża nie oznacza konieczności wyeliminowania grzybów z menu. Należy jednak spożywać jedynie grzyby ze sprawdzonego źródła, dobrze umyte, oczyszczone i poddane obróbce cieplnej. Obawy dotyczące spożywania grzybów w ciąży są związane z ryzykiem zatrucia, które wówczas może być śmiertelne nie dla jednej, ale dla dwóch osób. Z tego powodu niektóre przyszłe mamy w ogóle rezygnują z tej pozycji w menu.

Więcej o: