Maciej Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. "Cierpliwość się kończy"

Maciej Dowbor opowiedział na swoim profilu na Instagramie, jaki dostał prezent od córek. Okazuje się, że nie jest on zbyt przyjemny. 40-latek podkreślił, że powoli kończy mu się cierpliwość. - Doprowadza do szału, nie pozwala zasnąć, rozwala łeb i denerwuje od samego rana - komentuje nietypowy podarunek.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci: 12-letniej Janiny i 3-letniej Heleny. Para systematycznie udziela się w mediach społecznościowych. Fani uwielbiają ich za szczerość i naturalność.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem

Maciej Dowbor o prezencie od córek: Doprowadza do szału, nie pozwala zasnąć i rozwala łeb

Maciej Dowbor znany jest z ogromnego dystansu do siebie. 42-latek w swoim najnowszym poście zdradził, co otrzymał od swoich córek, które właśnie powróciły do nauki stacjonarnej. Prezenter dostał dość nietypowy prezent w postaci kataru. Taki podarunek na początku września z pewnością nie zdziwi żadnego z rodziców. Dowbor opublikował zdjęcie, na którym siedzi na ławce i wskazuje na stos zużytych chusteczek higienicznych. Mąż Koroniewskiej podkreślił, że katar umiejętnie uprzykrza mu życie. 

Od dzieci można dostać wiele rzeczy - laurkę na Dzień Ojca, starą kanapkę z plecaka do szkoły, ukochanego pluszaka w dowód miłości, lufę w dzienniczku ucznia do podpisania. Można też dostać w prezencie katar, który doprowadza Cię do szału, nie pozwala zasnąć, rozwala łeb i denerwuje od samego rana

- napisał pod zdjęciem Dowbor.

 

Weronika RosatiRosati dba, aby córka miała specjalne warunki na planie. Mama aktorki ujawnia szczegóły

Fanka: Aż się boje co pan pokaże jak córka się zarazi rota wirusem

Maciej Dowbor na końcu swojego wpisu poprosił fanów o rady, jak skutecznie pozbyć się kataru. Podkreślił, że stolik, na którym leżały zużyte chusteczki, został już zdezynfekowany:

Jakiś pomysł jak się tego cholerstwa pozbyć szybko i skutecznie? Moja cierpliwość powoli się kończy. Witaj szkoło i przedszkole! Stolik odkażony po usunięciu chusteczek

Fani błyskawicznie pośpieszyli z radami:

U mnie to samo! Syrop z bzu, czosnek niedźwiedzi w gorącym rosole, imbir, miód, maliny, witamina C i rutyna, czyli kanapki z czosnkiem. Musi poleżeć przed zjedzeniem 10 min, aby wytworzyła się allicyna. Chyba tyle na początek.
Wino grzane.
Miód, czosnek i ciepłe mleko. Mi zawsze pomaga, a pomiędzy - gorącą herbatę ze wkrojonym imbirem.
Mnie życie ratuje płukanie zatok.
Chyba leżenie i odpoczynek, to jedyne co mi przychodzi do głowy. To najbardziej pomaga mojemu mężowi

- pisali internauci. Okazuje się, że nie tylko Maciej Dowbor doświadczył na własne skórze powrotu dzieci do szkoły i przedszkola.

Ja to od zawsze mówiłem. Polskie dzieci to robią takie prezenty właśnie. A chińskie dzieci to robią iPhony, iPady i takie tam.
Aż się boje co pan pokaże jak córka się zarazi rota wirusem.
Ja także dostałam taki cudowny prezencik.
Tez mam katar! Dzieci mnie zaraziły w ten sam sposób.
O moje dziecko też mnie tak obdarowało

- zapewniali obserwatorzy. Jeden z fanów żartobliwie zapytał Dowbora:

Ale chcesz się pozbyć kataru czy jego roznosiciela?

Ida NowakowskaNowakowska chwali się pierwszym "amciu". Karmi syna w sklepie meblowym

Więcej o: