Weronika Rosati dba, aby córka miała specjalne warunki na planie. Mama aktorki ujawnia szczegóły

Mama Weroniki Rosati zdradziła, jak pomaga swojej córce w wychowaniu 4-letniej Elizabeth. Teresa Rosati opowiedziała, jak jej córka łączy karierę z macierzyństwem.

Weronika Rosati to popularna polska aktorka, która aktualnie robi międzynarodową karierę w Hollywood. 37-latka jest także mamą 4-letniego dziecka. Gwiazda pieszczotliwie nazywa swoją córeczkę "Eli". Odkąd celebrytka zamieszkała w USA, nie brakuje jej propozycji od lokalnych producentów filmowych. Rosati świetnie łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Okazuje się, że dba nawet, aby warunki zawarte w umowach pozwalały jej nie tylko realizować powierzone zadania, ale i opiekować się dzieckiem. Więcej na ten temat zdradziła jej mama w rozmowie z Jastrząb Post. 

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Teresa Rosati pomaga opiekować się mała Elizabeth? "Cudowna przygoda"

Teresa Rosati, mama Weroniki Rosati ostatnio w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post zdradziła, że bardzo chętnie opiekuje się swoją 4-letnią wnuczką. Dzięki temu Weronika Rosati może rozwijać swoje pasje i realizować się w pracy. 

Angażuję się bardzo mocno. Weronika ma zawodowo bardzo ciekawy czas i ma dużo produkcji zagranicznych. Dla mnie to jest cudowna przygoda, podróżowanie z nią jako babcio-niania. Dlatego, że Weronika się nie rozstaje na dłużej ze swoją córeczką, niż na 1-2 dni. Zawsze zadba o to, żeby w kontrakcie zawsze były świetne warunki na planie dla jej córeczki i jej babcio-niani.
 

Magda Gessler wspomina śmierć swojej córeczki: Świat przestał istniećMagda Gessler o roli babci. "Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza"

W dalszej części przyznała, że nie jest babcią, która rozpieszcza swoją wnuczkę:

Głównie Weronika rozpieszcza. Ja się staram niewielką dyscyplinę wprowadzić, ale kiepsko mi to chyba wychodzi. Teraz są inne metody wychowawcze niż za moich czasów. Staram się do nich dostosować i staram się pilnować konsekwencji.
 

Zofia Zborowska pokazała córkę z babcią. Fanka: najlepsza instytucja na świecieZofia Zborowska pokazała córkę z babcią. Fanka: najlepsza instytucja na świecie

Więcej o: