Jako 2-latka zawojowała świat jako żywa lalka Barbie. Jak teraz wygląda mając 10 lat?

Ira Brown miała zaledwie 2 lata, kiedy zyskała na popularności jako mała amerykańska modelka. Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie zarobiła fortunę. Teraz ma już 10 lat. Czy dalej się spełnia w modelingu?

Ira Brown, która pochodzi z Ameryki urodziła się jako wyjątkowo urocze dziecko. Dziewczynka miała w wyglądzie dosłownie wszystko, co może przypominać typową lalkę Barbie. Po skończeniu dwóch lat, rodzice postanowili, że zrobią małej kilka zdjęć i wyślą zgłoszenie do amerykańskich agencji modelingowych. Takiego odzewu z pewnością się nie spodziewali.

Zobacz wideo Wersow sześć lat temu wzięła udział w wyborach miss. Jest nie do poznania

2-latka przypominająca lalkę Barbie stała się popularna 

Ira od najmłodszych lat uwielbiała amatorsko pozować przed kamerą. Już w wieku dwóch lat, za sprawą rodziców, zadebiutowała w wielu sesjach zdjęciowych, w których przebierano ją w oryginalne kreacje i nakładano ciężki makijaż. Fotografowie, makijażyści i styliści byli zachwyceni twarzą dziecka, a w szczególności jej niebieskimi oczami, blond włosami i delikatnym uśmiechem. Próbowali zrobić z niej dziewczynkę, która przypominała żywą lalkę Barbie. 

=School,Girl,In,Stockings,And,Plaid,Skirt,Standing,With,Laptop12-latka wyproszona z zajęć przez zbyt szerokie biodra na plisowaną spódniczkę. "Jest dyskryminowana"

Rodzice o dziewczynce: Ona kocha pozowanie przed kamerą, a castingi to jej żywioł

Ira była zwyciężczynią wielu konkursów piękności. Dziewczynka podpisała także kontrakty z najpopularniejszymi markami odzieżowymi. Mając zaledwie 2 lata stała się jedną z najpopularniejszych modelek w USA.

Ona kocha pozowanie przed kamerą, a castingi to jej żywioł. Cieszy nas to, że odnosi sukcesy w czymś, co ją pasjonuje

- mówili rodzice dla amerykańskiej prasy, którzy stali się obiektem hejtu. Ludzie twierdzili, że sukces dziecka podyktowany jest chorymi ambicjami rodziców, którzy znaleźli sposób na szybki i łatwy biznes. Uważali, że mała ma niespokojne dzieciństwo. Krytykowali przede wszystkim mamę dziecka, która zabierała dziewczynkę do solarium, zmieniała jej kolor włosów i nakładała ciężkie kosmetyki

Eden Wood - sześcioletnia modelka.Eden Wood była najsłynniejszą dziecięcą miss. Dziś ma 15 lat i pozostała w show-biznesie

Jak teraz wygląda 10-letnia Ira Brown?

Teraz dziewczynka ma już 10 lat i powoli jej kariera modelingowa zaczyna zwalniać. Fani jednak w dalszym ciągu obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. Ira założyła nawet własny kanał na YouTube. 10-latka nie chcę zwalniać tempa i próbuje odnaleźć się w zupełnie innym fachu, jakim jest aktorstwo. W 2017 roku zadebiutowała w filmie "What Sorrows May Come", a następnie odegrała niewielką rolę w produkcji o nazwie "Education in Love". 

Więcej o: