Ida Nowakowska ujawniła imię dziecka. Nawiązuje do świętego i ojca gwiazdy. "Doszliśmy do konsensusu"

Ida Nowakowska i Jack Herndon w wakacje ochrzcili synka. Teraz szczęśliwi rodzice zdradzili imię dziecka. - Wybraliśmy takie, które będzie dobrze brzmiało w Polsce, i w Stanach i będzie miało ważnego świętego patrona - zdradziła prezenterka.

Ida Nowakowska długo zwlekała z tym, aby zdradzić imię swojego syna. Niedawno w rozmowie z w rozmowie z reporterką portalu JastrząbPost uchyliła rąbek tajemnicy. Zdradziła, że wybrane imię jest polsko-zagraniczne ze względu na to, że jej mąż pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. - To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - mówiła wówczas Ida. Teraz już wszystko jest jasne. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska zdradziła imię syna. "To nie był prosty wybór"

Ida Nowakowska dotychczas podkreślała, że na początku wraz ze swoim mężem nie chcieli ukrywać imienia małego. Jednak już po porodzie w dalszym ciągu nie zdecydowali się na konkretne imię. Teraz 30-latka w rozmowie z Party rozwiała wszelakie wątpliwości. Chłopiec otrzymał dwa imiona. Okazuje się, że mają one wyjątkowe znaczenie. Pierwsze z nich nawiązuje do bardzo ważnej postaci w kościele katolickim - Maksymiliana Kolbe, a drugie do ojca prezenterki. 

To nie był prosty wybór, ale doszliśmy do konsensusu. Wybraliśmy takie, które będzie dobrze brzmiało w Polsce i w Stanach, i będzie miało ważnego świętego patrona. Dla nas to Max Marek. Drugie imię jest po moim ukochanym tacie

- wyznała Nowakowska w rozmowie z magazynem "Party".

 

Ida Nowakowska: Od chwili narodzin Max jest naszym punktem odniesienia we wszystkim

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie raz mówiła o tym, że bardzo cieszy się z możliwości, jaką dał jej obecny pracodawca TVP, jaką jest łączenie pracy z macierzyństwem. Zdradza także, jak radzi sobie z wychowaniem syna. Okazuje się, że zawsze może liczyć na wsparcie najbliższych, którzy nigdy nie odmawiają i są chętni do opieki nad Maksymilianem Markiem. 

Od chwili narodzin Max jest naszym punktem odniesienia we wszystkim. Jest zawsze obok mnie, również na planie zdjęciowym. Musieliśmy tak zorganizować czas, żebym mogła karmić go piersią i być przy nim zawsze kiedy się przebudzi. Najbardziej wzruszające są jego uśmiech i to zaufanie, że zrozumiem jego potrzeby i utulę do snu

- powiedziała "Party" Ida Nowakowska.

Celebrytka przyznała, że kilka tygodni temu odbył się chrzest syna. Okazuje się, że przyjechała na niego nawet najbliższa rodzina ze Stanów Zjednoczonych. Do tej pory Ida nigdy o tym nie mówiła. Chrzest święty małego Herndona odbył w wakacje w Kościele Św. Krzyża w Warszawie.

To było dla nas wszystkich niezwykle wzniosłe i ważne wydarzenie

- wspomina 30-latka.

Emilia Komarnicka-KlynstraKomarnicka-Klynstra ma biżuterię z własnego mleka z piersi. "Ma dla mnie charakter znaczeniowy"

Więcej o: