Ida Nowakowska chwali się pierwszym "amciu, amciu". Karmi syna w sklepie meblowym

Ida Nowakowska pokazała na swoim profilu na Instagramie, karmi syna piersią podczas zakupów w popularnym klepie meblowym. - Zaliczone! - podsumowała 30-latka.

Ida Nowakowska ponad cztery miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. 30-latka nie zwolniła tempa po porodzie i wciąż realizuje się zawodowo. Śmiało można stwierdzić, że Ida nie należy do mam, które po porodzie poświęcają swój czas wyłącznie dziecku. Mimo licznych obowiązków 30-latka chce pogodzić karierę i macierzyństwo. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym radzi. Ida niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, jak dużo radości sprawia jej karmienie piersią. Teraz raz kolejny pokazuje intymne zdjęcia z miejsca publicznego, w którym karmi swoje synka. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska karmi syna w markecie meblowym. "Zaliczone"

Ida Nowakowska na każdym kroku pokazuje, jak ważne jest dla niej karmienie piersią. Prezenterka pokazywała już jak dawała jeść dziecku przed wizytą w kościele, w parku czy podczas przerw na planie zdjęciowym. Tym razem pochwaliła się, że karmiła syna piersią w sklepie meblowym. 30-latka pokazała zza kulis zdjęcie wykonane w lustrzanym odbiciu, które zrobił jej mąż Jack. 

Karmienie piersią w Ikei... Zaliczone!

- zdradziła Ida. 

Ida Nowakowska chwali się pierwszym 'amciu, amciu'. Karmi syna w sklepie meblowymIda Nowakowska chwali się pierwszym 'amciu, amciu'. Karmi syna w sklepie meblowym Instagram, screen: @idavictoria

marta żmuda-trzebiatowska garniturŻmuda Trzebiatowska zadzwoniła na straż, aby chronić dziecko. "Powinniśmy reagować na takie rzeczy"

Ida Nowakowska o powiększeniu rodziny. "Bardzo byśmy chcieli"

Ida Nowakowska to głęboko wierząca mama, która chciałaby, aby jej syn doczekał się rodzeństwa. Niedawno rozmowie z Plotkiem uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła, czy planuje już kolejną ciążę.

Jak na razie wracam do naszego cudownego szpitala tylko na zajęcia dodatkowe dla dzidziusia. Mają tam świetnych specjalistów fizjoterapeutów. Jeszcze nie wiem, ale musimy na tym pomyśleć. Bardzo byśmy chcieli, jednak teraz chciałbym całą moją atencję całą miłość oddać mojemu małemu jedynemu synowi

- zdradziła celebrytka.  

Klaudia Halejcio z córkąHalejcio czuje presję ślubu przez dziecko? "Wiem, że jest to nie po kolei"

Więcej o: