Mąż Eltona Johna pokazał synów. Ale dżentelmeni! "Dwa małe aniołki"

Elton John i David Furnish to szczęśliwi rodzice dwóch synów. Chłopcy rozpoczęli już rok szkolny. Trzeba przyznać, że wyrośli na uroczych młodych dżentelmenów.

Elton John to popularny brytyjski piosenkarz, kompozytor, pianista i aktor. Uważany jest za światową ikonę kultury popularnej. Już od lat 90. John związany jest z kanadyjskim reżyserem Davidem Furnishem. Mężczyźni zawarli związek cywilny w 2005 roku. Dzięki zmianom w brytyjskim prawodawstwie już dziewięć lat później zawarli związek małżeński. Są bardzo dobraną parą. W 2010 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - Zacharego Jacksona Levona. Trzy lata później urodził syn o imieniu Elijah Joseph Daniel. Chłopców urodziła surogatka

Zobacz wideo Pod czyją opieką Sławomir i Kajra zostawiają syna? Ale mieli farta

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski pokazał nagranie, na którym wszystkie jego dzieci śpiewają. "Dziś każde z nich podąża swoją własną muzyczną drogą"

Mężczyźni o biologicznej matce synów: Kochamy ją jak siostrę

Szczęśliwi rodzice podkreślają, że dzieci zawsze były dla nich na pierwszym miejscu. David Furnish w jednym z wywiadów mówił:

Przez całe życie kochaliśmy i byliśmy kochani, ale miłość do dziecka różni się od każdej innej. Nie wyobrażałem sobie, że mogą istnieć tak intensywne uczucia. W żaden sposób nie można się na nie przygotować.

Tan France pozuje udając ciążęSkorzystał z pomocy surogatki i stanął w ogniu krytyki. "To tak, jakby kupić sobie dziecko i wykorzystać ciało kobiety"

Okazuje się, że mężczyźni nadal mają kontakt z surogatką. Podkreślili, że kiedy zdecydowali się na drugie dziecko, to bardzo chcieli, aby to właśnie ona je urodziła. 

Od początku mieliśmy z nią bardzo bliskie więzi. Jest cudowną kobietą. Kochamy ją jak siostrę. Kiedy zaczęliśmy myśleć o drugim dziecku, chcieliśmy, by to ona je urodziła. Często rozmawialiśmy, oglądaliśmy zdjęcia z USG. Dzięki temu ostatnie dziewięć miesięcy było bardzo ekscytujące. Dała nam dwa niezwykłe prezenty, a my opiekujemy się nią i wszelkimi sposobami chronimy jej anonimowość

- zdradził John.

 

Dzieci Eltona Johna i Davida Fusnisha

Dumni rodzice chętnie pokazują zdjęcia swoich synów w mediach społecznościowych. Ostatnio David opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie uroczych uczniów, którzy właśnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Zachary i Elijah pozują ubrani w szkolne mundurki i eleganckie buciki. Widać, że są do siebie bardzo podobni. 

 

Fani błyskawicznie skomentowali urocze zdjęcie chłopców:

Dwa małe aniołki
Ale słodcy
Wow! Nie mogę uwierzyć, że już są tacy duzi 
Jacy eleganccy i słodcy

- pisali internauci.

Natalia Siwiec z MiąSiwiec chce wyprawić córce huczne urodziny. "Każdą imprezę miała w innym kraju"

Więcej o: