Ida Nowakowska zachwyca się karmieniem piersią. "Mój synek też bardzo to lubi"

Ida Nowakowska to świeżo upieczona mama, która szybko wróciła do obowiązków zawodowych po porodzie. Teraz opowiedziała o karmieniu piersią swojego synka. - Mam nadzieję, że będę karmić jak najdłużej będę mogła. To jest coś przepięknego - zdradza prezenterka.

Ida Nowakowska szybko wróciła do formy sprzed ciąży: Cały czas myślałam o moim synku

Ida Nowakowska świetnie odnajduje się w roli mamy. Niedawno w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post przyznała, że jej szybki powrót do formy sprzed ciąży zawdzięcza naturze, która obdarowała ją takim ciałem. Prezenterka dzięki wysokiej aktywności fizycznej szybko zrzuciła dodatkowe kilogramy. 

Za dużo o tym nawet nie myślę, oczywiście miło jest coś takiego usłyszeć, bo to ciało się bardzo zmienia i obserwuję ciało od początku ciąży. Jest to dla mnie bardzo fascynujące, co w ogóle natura stworzyła. Od kiedy byłam w ciąży, od kiedy nowe życie było we mnie, teraz trzymam mojego synka na rękach i myślę, że to jest niesamowite, że to jest coś przepięknego. I to wszystko zabiera czas na myślenie o swoim ciele. Ja nie miałam goala, muszę wrócić do formy itd. tylko cały czas myślałam o moim synku, dużo się działo więc to chyba to. I też jest tylko na piersi.
Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Prezenterka podzieliła się także refleksją na temat karmienia piersią. Przyznała, że sprawia jej to dużo radości:

To pewnie też bardzo wpływa, że ciało się zmienia. Mieliśmy szczęście, że od początku nam to bardzo dobrze szło. Mam nadzieję, że będę karmić jak najdłużej będę mogła. To jest coś przepięknego. Oczywiście, to też jest pewne utrudnienie. Wiem, że jest bardzo dużo problemów, zdaje sobie z tego sprawę i to też podkreślam, mówiąc o tym, że kocham karmić piersią. Widzę, jak mój synek też to bardzo lubi. Nie można odbierać innym kobietom tego, że każda z nas jest pełnowartościową mamą. Niezależnie od tego jak karmi, co robi, każda  z nas stara się robić to wszystko najlepiej i to jest taka podstawa. To jest coś, co ja czuje jeszcze bardziej, niż kiedyś.
 

Ida Nowakowska ściąga pokarm z piersi. "Karmienie piersią to najpiękniejsza rzecz, jakiej w życiu doświadczyłam"

Ida Nowakowska niedawno pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak ściąga pokarm z piersi. Gwiazda "Pytania na Śniadanie" przyznała, że jest ogromną zwolenniczką karmienia piersią i uwielbia to robić.

Ściskam wszystkie mamy! Pamiętajcie, że jesteście wspaniałe!!! Being a mom is a superpower! (…) Karmienie piersią to najpiękniejsza rzecz, jakiej w życiu doświadczyłam. A co Wy cenicie i polecacie? Czekam na porady

- napisała Ida pod zdjęciem.

 

Większość fanom pozytywnie odebrała szczerze wpis Nowakowskiej. Internauci docenili jej naturalność. 

Piękne, ale przy większości karmiących piersi nie ma rozmiaru takich staników. Szukałam długo, ale nie znalazłam na miseczkę.
Świetny pomysł.
Najpiękniejsze doświadczenie przez 17 miesięcy z moim młodszym synem.
Cały ten zestaw wygląda strasznie i mówię to jako mama aktualnie karmiąca, ale ważne, że spełnia swoją funkcję

- pisały internautki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.