Barbara Kurdej-Szatan łączy prace z wychowaniem dzieci. "Staram się zachować równowagę"

Barbara Kurdej-Szatan ponad rok temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Okazuje się, że aktorka wróciła już do obowiązków zawodowych. - Dajemy sobie radę bez problemu - zapewnia celebrytka.

Barbara Kurdej-Szatan to znana polska aktorka. 36-latka jest nie tylko niezwykle utalentowaną osobowością telewizyjną, lecz także kochającą żoną i mamą. Od blisko dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Owocem miłości pary jest córka Hania i syn Henio. Urocza blondynka z reklamy sieci komórkowej często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Mimo licznych obowiązków macierzyńskich, stale rozwija się zawodowo. Basia jest świetnie zorganizowana.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan o wychowaniu Henia: Dajemy sobie radę bez problemu

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradziła, jak radzi sobie z opieką nad synem. Aktorka podkreśliła, że sporym ułatwieniem jest fakt, że starsza córka jest chętna do pomocy nad małym. 

Hania ma 9 lat, jest 8 lat starsza od Henia i jest przecudowną siostrą. Bardzo go kocha. Jeżeli tylko potrzebuję pomocy z jej strony, to ona zawsze mi pomoże. Potańczy z nim, pobawi się z nim, rozśmieszy go. Jest wspaniale. Jestem przeszczęśliwa. Kocham moje dzieci. Jest super. Wróciłam do pracy, ale staram się zachować równowagę. Wrzesień, październik faktycznie będą bardziej intensywne, ale potem listopad już będzie spokojniejszy. Dajemy sobie radę bez problemu

- mówiła wówczas Basia.

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZborowska pokazała, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Celebrytka tłumaczyła, że najważniejsze jest zorganizowanie i pomoc najbliższych: 

Wszystko jest tak jak było wcześniej kwestią organizacji. Pomaga mąż, rodzice, teściowie. Mamy nianię. Pierwsze miesiące, kiedy nie pracowałam w ogóle i byłam z małym, to nie potrzebowałam niani. Ale po kilku miesiącach już jest to łatwiejsze – wiadomo, jeżeli coś trzeba załatwić, cokolwiek. Wspaniała pomoc.
 
Więcej o: