Natalia Siwiec chce wyprawić córce kolejne huczne urodziny. "Każdą imprezę miała w innym kraju"

Natalia Siwiec szykuje córce kolejną imprezę urodzinową. 38-latka, że każde przyjęcie odbywało się w inny zakątku świata. Czym teraz zaskoczy nas "Miss Euro 2021"?

Natalia Siwiec to popularna polska celebrytka, która zyskała na popularności dziewięć lat temu, gdy okrzyknięto ją "Miss Euro 2012". 38-latka jest szczęśliwą mamą córeczki o imieniu Mia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy często pokazują ją w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Magda Pieczonka maluje córkę Natalii Siwiec

Natalia Siwiec szykuje kolejne urodziny dla Mii. "Każde urodziny były za granicą"

Natalia Siwiec chętnie porusza kwestie dotyczące macierzyństwa. Niedawno jej córeczka obchodziła swoje czwarte urodziny. Szczęśliwi rodzice zrobili wszystko, aby pociecha czuła się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Kameralne przyjęcie odbyło się w Monte Carlo, gdzie zaproszeni goście zjedli posiłek na tarasie z niesamowitym widokiem na morze. Na urodzinach bawiła się m.in. Blanka Lipińska. Mała Mia miała na sobie dość oryginalną kreację - skrzydełka wróżki oraz tęczową opaskę z uszkami i rogiem jednorożca.

 

Okazuje się, że był to tylko wstęp do prawdziwego urodzinowego przyjęcia. Siwiec w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradziła szczegóły kolejnej imprezy:

Najlepsze, że chyba będą jeszcze jedne urodziny. Zobaczymy, czy uda nam się to spiąć we wrześniu. Ale co do prezentów, to były zabawki dla dziecka.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córki. Wzruszona mówi: Kocham uczyć się od niej

38-latka przyznała, że Mia ma to szczęście, że każde urodziny spędza w innym miejscu na świecie. Tym razem wybór lokalizacji jest owiany tajemnicą. 

Mii każde urodziny były za granicą. Śmialiśmy się, że każde urodziny miała w innym kraju na świecie. To nie jest zamierzone, tylko po prostu tak wyszło. Akurat ma urodziny 21 sierpnia, kiedy jesteśmy gdzieś na wyjazdach i tak po prostu

- wyznała Siwiec. 

Monika Mrozowska z synkiemMrozowska pokazała, gdzie bawi się jej syn. "Wrzucić dzieci do błota, wypić w spokoju kawę"

 
Więcej o: