Skandaliczna zabawa rodziców. Pozwolili dziecku wsadzić do buzi żywego kurczaka

W sieci krąży nagranie, na którym uwieczniono jak mały chłopiec chwyta w rączki małego kurczaka i wsadza do buzi jego główkę. W tle słychać śmiech dorosłych. Internauci są oburzeni: "To nie jest śmieszne" - piszą.

W sieci pojawia się wiele nagrań małych dzieci i zwierząt. Filmiki te zwykle cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. W końcu czy można sobie wyobrazić coś bardziej uroczego niż zabawa małego dziecka z ukochanym pupilem? Zwykle są to rozczulające filmiki, na których rodzice uwiecznili przywiązanie swoich pociech do kota lub psa. Jednak nagranie, na którym widać, jak mały chłopiec bawi się kurczakiem zdenerwowało internautów. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Dziecko wsadza do buzi żywego kurczaka

Na filmiku widać jak mały, na oko może roczny chłopiec chwyta małego kurczaka i wsadza jego łepek do buzi. Ktoś szybko reaguje i zabiera rozczarowanemu dziecku tę "zabawkę", jednak w tle słychać śmiech rozbawionych ludzi. Każdy rodzic dziecka w podobnym wieku wie, że taki maluszek nie potrafi być jeszcze delikatny, nie rozumie, że ma do czynienia z żywym zwierzakiem, z którym należy się obchodzić bardzo delikatnie. Mógł zrobić zwierzakowi krzywdę, nikt nie zdążyłby nawet zareagować. Do tego dzieci na tym etapie rozwoju często wsadzają do buzi wszystko, co wpadnie im w ręce. Taką sytuację można było przewidzieć.

 

Niedawno pisaliśmy o podobnym wydarzeniu, tyle że dziecko wsadziło do buzi żywą rybę. "Kto w ogóle filmuje takie rzeczy! Wrzućcie ją z powrotem do wody!" - komentowali. Internautom nie spodobało się także opublikowane niedawno na Facebooku zdjęcie konia pomalowanego przez dzieci kredkami

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Niektórych internautów rozbawiło nagranie

Część internautów była jednak oburzona tym, co zostało uwiecznione na nagraniu. Pisali, że to znęcanie się nad niewinnymi zwierzętami, że rodzice malucha nie powinni w ogóle dopuścić do takiej sytuacji: 

Z pewnością nie jest wegetarianką

To nie jest śmieszne
Dlaczego rodzice pozwalają się dziecku bawić zwierzakiem?

- pisali.

Kobieta skarży się na dyskryminację ze względu na strójPrzyszła na zebranie do szkoły. Nie wpuszczono jej ze względu na wygląd

Trudno nie zgodzić się z oburzeniem internautów. Dziecko z filmiku jest jeszcze na tyle małe, że nie rozumie, że męczy to delikatne zwierzę, trudno więc mieć do niego o to pretensje. Wina zdecydowanie leży po stronie rodziców, którzy dopuścili do takiej sytuacji. Poza tym ich powinnością jest nauczenie swojej pociechy, ze nie wolno krzywdzić zwierząt, nie wolno ich męczyć dla zabawy. Warto robić to od najmłodszych lat.

Więcej o: