Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje rocznicę ślubu. Pozuje w sukni ślubnej z niemowlęciem na rękach

Agnieszka Kaczorowska-Pela uczciła trzecią rocznicę ślubu wyjątkową sesją zdjęciową. Wraz z dziećmi i mężem pozuje w ogrodzie w białej, koronkowej kreacji. "Zazdrośnicy dawali nam trzy miesiące, najwyżej rok" - wspomina.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela w lipcu doczekali się swojego drugiego dziecka. Dziewczynkę nazwali Gabrysia. Jeszcze przed narodzinami dziewczynki, aktorka chętnie dokumentowała proces ciąży w mediach społecznościowych. Dzieliła się również z internautami innymi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa i prezentowała efekty ciążowych sesji zdjęciowych.

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje rocznicę ślubu

Na profilu na Instagramie gwiazdy "Klanu" można zobaczyć wiele zdjęć, na których z uśmiechem opiekuje się dziećmi. Można wywnioskować, że opieka nad córeczkami sprawia jej wiele radości. We wtorek 7 września aktorka opublikowała jednak szczególne zdjęcie.

Pozuje na nim w ogrodzie, w białej, koronkowej kreacji z szerokimi rękawami, która przypomina jej suknię ślubną. Obok Agnieszki Kaczorowskiej-Peli stoi jej mąż, szeroko się uśmiechając. Z kolei do rodziców podbiega ubrana w uroczą białą sukienkę Emilia. Uśmiechnięta mama trzyma na rękach jej młodszą siostrzyczkę - Gabrysię. Za parą rozciąga się malowniczy ogród. Okazuje się, że zdjęcie nie bez powodu zostało opublikowane akurat tego dnia.

Dziś nasza 3. rocznica ślubu. Trochę się zmieniło… przez te 3 lata. Nawet ta nasza miłość się zmieniła…jest dojrzalsza, jeszcze silniejsza… inna. Natomiast NIEZMIENNIE chcemy kroczyć razem przez życie! Podejmować nowe wyzwania, wspierać się, oglądać świat… i oczywiście wychowywać nasze dwie cudowne dziewczynki. NIEZMIENNIE jestem najszczęśliwsza pod słońcem, że obok mnie jest mężczyzna, który ma takie same wartości, z którym tak wiele mnie łączy i z którym, w tym samym czasie, tak wiele mnie dzieli, że możemy się uzupełniać

- wyznała.

Agnieszka Kaczorowska wspomina poródAgnieszka Kaczorowska wspomina ciążę. "To nie jest mój ulubiony stan"

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie trenuje na sali ćwiczeń

Aktorka zdradziła, że nie każdy wierzył w jej małżeństwo i wiele osób podejrzewało, iż ta relacja szybko się rozpadnie.

NIEZMIENNIE wierzę w prawdziwą miłość. Wiem, że jej doświadczam. Wiem, że razem jesteśmy najsilniejsi... i jeszcze NIEZMIENNIE śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam 3 miesiące, najwyżej rok

- podsumowała.

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze od fanów. Wiele osób przyznało, że również miało styczność z "zazdrośnikami", którzy nie wierzyli w powodzenie ich związków.

Jakie piękne zdjęcie rodzinki, wspaniałe
A mnie niezmiennie cieszy, że jesteś happy i niezmiennie wkurza, że ludzie zazdroszczą innym szczęścia
Też doświadczyliśmy zazdrośników. Mówili 'przyjaciele' żebyśmy nie wracali jak będzie źle, a będzie. Znamy 6 lat, 5 lat po ślubie, dwójka dzieci i nadal szczęśliwi
Wszystkiego najlepszego dla Was i kolejnych wspólnych lat
Zjawiskowe zdjęcia

- pisali internauci.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio o pierwszym miesiącu z córką. "Nie mieliśmy żadnej pomocy"

 
 
Więcej o: