Tata zrobił dziecku pojazd z nocnika i nagrał film na TikToka. Mama krzyknęła, kiedy to zobaczyła

Potrzeba matką wynalazku, a kreatywność rodziców nie zna granic. Dowodem na to jest tata, który opiekując się dzieckiem, postanowił zrobić mu pojazd z nocnika. Wystarczył jeden element, żeby zapewnić dziecku frajdę. Reakcja mamy mówi wszystko.

O rodzicach na TikToku można by napisać książkę. Prześcigają w się w publikowaniu zabawnych nagrań i niecodziennych rozwiązań, jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Szybkie sposoby na przygotowanie posiłków, nietypowe zabawy i uwiecznione na nagraniach relacje dzieci ze zwierzętami to tylko niektóre rodzaje filmików. Czasem zdarza się, że mamy pokazują, jak ich partnerzy opiekują się dziećmi.

Zobacz wideo Czy kobiety w ciąży i karmiące powinny się zaszczepić?

Tak było w przypadku mamy, która wraz z mężem prowadzi profil @thehardts. Mężczyzna, chcąc rozbawić użytkowników aplikacji, przy okazji zajmując czymś dziecko, zrobił mu nietypowy pojazd.

Tata stosuje trik z workiem na śmieci, żeby rozbawić synaTata stara się rozbawić dziecko i stosuje trik z workiem na śmieci. Reakcja chłopca zwala z nóg

Tata zrobił dziecku pojazd z nocnika

Na filmiku, jaki rozbawieni rodzice umieścili na TikToku, widzimy, że dziecko siedzi w nocniku przypięte pasem bezpieczeństwa. Cała konstrukcja opiera się na okrągłym robocie sprzątającym, który kręci się i co jakiś czas rusza do przodu. Całej scenie przygląda się znudzony pies, a tata rejestruje ją telefonem. Dziecko wydaje się świetnie bawić, choć jest lekko zdezorientowane. I pewnie zabawa trwałaby o wiele dłużej, gdyby nie zauważyła jej mama.

Co wy wyprawiacie?

- słychać krzyk w tle.

Ojciec na jej reakcję odpowiedział jedynie śmiechem. W podpisie do nagrania zamieszczonego na TikToku widzimy jedynie podpis: Są dwa rodzaje rodziców. Wielu rodzicom spodobał się ten pomysł na uciszenie malca.

Będę tak robić
Będę takim rodzicem
Pa, budzę dziecko z drzemki i bawimy się w ten sposób

- komentowali z rozbawieniem.

Piotr KraśkoKraśko szczerze o dzieciach. "Jestem ojcem zorganizowanej grupy przestępczej"

Więcej o: