Edyta Pazura szczerze o pierwszych dniach córki w przedszkolu: "Ciężko..."

Edyta Pazura, mama trójki dzieci w związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego ma pełne ręce roboty. Starsze dzieci wróciły do szkoły, z kolei najmłodsza córka Amelka rozpoczęła swoją przygodę z przedszkolem.

Edyta Pazura jest żoną Cezarego Pazury od 12 lat. Para ma troje wspaniałych dzieci: najstarsza jest 12-letnia Amelka, trzy lata później przyszedł na świat Antoni, a ich mała siostrzyczka Rita ma trzy latka. Starsze dzieci rozpoczęły wczoraj kolejny rok nauki w szkole społecznej, do której uczęszczają. 1 września był wielkim wydarzeniem dla najmłodszej córki pary: Rita poszła do przedszkola. Jej mama dzieli się na Instagramie swoimi przeżyciami z tym związanymi.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Edyta Pazura i Cezary Pazura tworzą udaną rodzinę

Edyta Pazura jest sporo młodsza od swojego męża. Między parą jest 26 lat różnicy. Z tego powodu niektórzy nie dawali szans na stworzenie solidnego związku. Tymczasem Pazurowie tworzą udaną, szczęśliwą rodzinę. Edyta Pazura jest oddaną mamą. Na swoim koncie na Instagramie chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia rodzinnego. Zamieszcza zdjęcia i nagrania ze wspólnych wyjazdów, udostępnia fotki męża z dziećmi etc. Jednocześnie szczerze opowiada o macierzyństwie, nie upiększa rzeczywistości, ma do siebie jako mamy wiele dystansu. Jej obserwatorzy uwielbiają jej bezpretensjonalność i szczerość. W efekcie na Instagramie obserwuje ją niemal 250 tys. osób.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Edyta Pazura o pierwszych dniach córki w przedszkolu

Edyta Pazura na swoim koncie na Instagramie zamieściła relację dotyczącą pierwszego dnia Rity w przedszkolu. Napisała:

Ciężko... Nie wiem, nie wiem... Chyba mam za miękkie serce do niej...

Edyta PazuraEdyta Pazura szczerze o macierzyństwie: Wcale nie czułam wybuchających emocji i wielkiej miłości

Pierwsze dni w nowej placówce bywają bardzo trudne dla dzieci. Równie trudne są dla ich rodziców, którzy muszą zostawić swoje maluchy w nowym dla nich miejscu i zaufać opiekunkom. Edyta Pazura także przeżywa to wydarzenie. Najwyraźniej nie wszystko poszło zupełnie gładko i przyjemnie. Miejmy jednak nadzieję, że Rita szybko zadomowi się w przedszkolu.  

Więcej o: