Lara Gessler zdradziła, czy ochrzci dziecko. "Bardzo ją za to szanuję" - komentuje jej mama

Lara Gessler wyznała w jednym z wywiadów, że nie zamierza ochrzcić swojej córki Neny. Jej mama - Magda Gessler ma na ten temat określoną opinię. Jednocześnie deklaruje jednak: "W ogóle się nie wtrącam w tym temacie. Jeżeli mnie zapyta, to jej doradzę".

Lara Gessler, córka znanej restauratorki Magdy Gessler wraz z mężem Piotrem Szelągiem niespełna rok temu zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, której dali nietypowe imię: Nena. Od narodzin dziewczynki na koncie Instagramowym mamy regularnie pojawiają się jej zdjęcia i filmiki z nią w roli głównej. Niedawno Lara zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak karmi córkę piersią w restauracji. Chętnie publikuje też nagrania zabaw z córką. Podobnie jak mama, nie boi się kontrowersji i krytyki fanów. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Lara Gessler nie planuje ochrzcić córki

Lara Gessler w niedawnej rozmowie z serwisem Party zdradziła, że nie ma w planach ochrzczenia Neny. 

Nie planujemy chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę

- powiedziała. Tym samym trafi na listę celebrytek, które tak samo jak ona nie uważają, aby ten sakrament był w życiu ich dziecka konieczny. Swoich pociech nie ochrzciły m.in.: Małgorzata Rozenek, Anna Mucha, czy Natalia Siwiec

Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?

Magda Gessler nie wtrąca się do wychowywania wnuczki

Magda Gessler także chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojej ukochanej wnuczki.  W wywiadach podkreśla, że jej córka jest świetną matką i podziwia ją za jej macierzyńskie decyzje. W wypowiedzi dla Jastrząb Post odniosła się do planów córki dotyczących chrztu:

Bardzo ją za to szanuję. Najbardziej mnie wzrusza jako mama, bo jest najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą mamą na świecie

- powiedziała. 

Magda GesslerMagda Gessler zdradziła, czego brakowało jej do spełnienia w życiu. "Mam łzy w oczach ze wzruszenia"

W ogóle się nie wtrącam w tym temacie. Jeżeli mnie zapyta, to jej doradzę

- dodała znana restauratorka. Jeśli rzeczywiście jest tak, jak deklaruje Magda Gessler, Lara ma wiele szczęścia, że może liczyć na mądre i wyważone wsparcie swojej mamy.

Więcej o: