Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z córką autorstwa teściowej. Fanka: Mój mąż też ma taki talent

Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem. Twierdzi, że na fotografii zrobionej przez teściową nie wyszła zbyt korzystnie. Wymowne hasztagi #gdziejestmojaszyja i #czybędziepanijadłatokrzesło mówią same za siebie.

Zofia Zborowska niedawno została mamą. Córce nadała imię Nadzieja na cześć prababci, którą wspomina jako "piękną, dobrą i kochaną kobietę" Aktorka dokumentowała okres ciąży w mediach społecznościowych, mówiąc szczerze o swoich obawach i emocjach. Po urodzeniu dziecka również pozostała aktywna na swoim profilu na Instagramie. Chętnie porusza tam różne aspekty dotyczące macierzyństwa, nie pokazując go jedynie z wyidealizowanej, cukierkowej strony.

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie autorstwa teściowej

Aktorka po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie duży dystans. Tym razem opublikowała zdjęcie wykonane przez teściową. Zofia Zborowska pozuje na nim bez makijażu, uśmiechając się do obiektywu. Ma na sobie wygodny, szary T-shirt, a włosy związała w luźnego koka. Jej twarz jest rozmyta, a ostrość została ustawiona na kuchnię. Młoda mama uważa jednak, że nie wyszła na zdjęciu zbyt korzystnie, a twarz dziecka zasłoniła emotką prosiaczka.

Okiem Teściowej. Leje z tego zdjęcia już chyba któryś dzień. Łapcie na poprawę humoru. P.S. Teściową mam serio zajebistą, tylko zdjęcia robi po hardcorze

- opisała zdjęcie.

Dodała również hasztagi #gdziejestmojaszyja, #czybędziepanijadłatokrzesło i #tylkoniezjedzdziecka.

Edyta Pazura została matką chrzestnąEdyta Pazura została chrzestną. Internauci: "Jak się trafi na normalnego księdza, to nie ma problemu"

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Fotografia rozbawiło internautów, którzy znali podobne sytuacje z własnych doświadczeń i docenili poczucie humoru Zofii Zborowskiej. Wiele osób przyznało, że również ma w rodzinie fotografów, na których zdjęciach zazwyczaj nie prezentują się zbyt dobrze.

Pyszna! Do zjedzenia! Taka dla teściowej jesteś na pewno. Idealna!
Mój stary chyba uczył się robić zdjęcia z Twoją teściową
Haha uwielbiam Cię za ten dystans
Kto nie ma takich zdjęć niech pierwszy rzuci kamieniem
Mój mąż też ma taki talent
Teściowa złapała ostrość na piękną kuchnię
Zosia jesteś sztosem ze swoim podejściem do życia
Urodziłam tydzień przed Tobą i mam prawie identyczne zdjęcie, ale wykonane przez mojego męża

- komentowali fani.

Olga Frycz jest wzruszona końcem ważnego etapu. Pod zdjęciem Helenki posypały się komentarzeOlga Frycz jest wzruszona końcem etapu. Pod zdjęciem posypały się komentarze

 
Więcej o: