Zofia Zborowska pokazała córkę z babcią. Fanka: najlepsza instytucja na świecie

Zofia Zborowska nagrała mamę opiekującą się jej córką. Maria Winiarska również pochwaliła się zdjęciem z wnuczką na swoim profilu na Instagramie. "Wnusiowy spam" - opisała fotografię.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno doczekali się dziecka. Aktorka była bardzo aktywna w mediach społecznościowych przez cały okres ciąży, chętnie dzieląc się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami. Także po narodzinach córeczki postanowiła dokumentować swoje doświadczenia, jako młodej mamy. Widać, że macierzyństwo sprawa jej wiele radości, chociaż nie boi się mówić publicznie również o wyzwaniach, które ze sobą niesie.

Zofia Zborowska pokazała córkę z babcią

Para nadała córce wyjątkowe imię na cześć ważnej osoby.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę.

- przyznała Zofia Zborowska.

Edyta Pazura została matką chrzestnąEdyta Pazura została chrzestną. Internauci: "Jak się trafi na normalnego księdza, to nie ma problemu"

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Aktorka, zamiast przedstawiać jedynie wyidealizowaną wizję rodzicielstwa i chwaląc się efektami wyreżyserowanych sesji zdjęciowych, często pokazuje zdjęcia bez filtrów i makijażu, przedstawiające rzeczywistość znaną każdemu rodzicowi. Okazuje się, że jej córeczką czasem opiekuje się babcia.

Tym razem Zofia Zborowska pokazała na InstaStory nagranie, na którym jej mama, przechadza się po domu, tuląc malutką Nadziejkę, kołysząc ją i śpiewając piosenkę. Wiele wskazuje na to, że Maria Winiarska także cieszy się z nowej roli. Na swoim profil na Instagramie aktorka opublikowała poruszające zdjęcie z wnuczką. Pozuje na nim na tle okna, delikatnie się uśmiechając i czule przytulając dziewczynkę.

Wnusiowy spam

- opisała krótko fotografię.

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy od obserwatorów, w tym również innych babć, które również doświadczyły takiego wzruszającego momentu.

O jezuniu! Cudownie! Ogrom całusów dla pięknych kobiet!
Najlepsza Instytucja na świecie: Babcia I Dziadziuś
Dużo zdrówka dla wnusi i dla pani również
Poproszę dużo takiego spamu
Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki, fajny widok
Nadzieja z profilu to czysta babcia Marysia

- pisali.

Olga Frycz jest wzruszona końcem ważnego etapu. Pod zdjęciem Helenki posypały się komentarzeOlga Frycz jest wzruszona końcem etapu. Pod zdjęciem posypały się komentarze

Zofia Zborowska nagrała córkę z babcią. Fanka: najlepsza instytucja na świecieZofia Zborowska nagrała córkę z babcią. Fanka: najlepsza instytucja na świecie Instagram.com/marysiawiniarska

 
 
Więcej o: