Kiedy koniec wakacji 2021? "Korki, ziąb i kolejki w sklepach"

Nowy rok szkolny 2021/2022 już za chwilę. Kiedy koniec wakacji 2021? Czy Ministerstwo Edukacji i Nauki planuje naukę zdalną? I jak wygląda koniec wakacji oczami rodziców?

Kiedy koniec wakacji 2021? "Niech te wakacje lepiej się już skończą"

Powroty z wakacji nie są łatwe. Dzieci  nie mogą się doczekać spotkań z kolegami z klasy, ale rodzice mają inną perspektywę. Szczególnie ci, którzy zdecydowali się na późny powrót z wakacji i wracali w ostatni weekend wakacji.

Niemal przez całe wakacje punkt poboru opłat w Karwianach jest wąskim gardłem na autostradzie A4. Z jednej strony stoją kierowcy, by wziąć bilety autostradowe, a z drugiej, żeby zapłacić za kończony przejazd. Zdarzało się, że korki miały 6-8 kilometrów i zdesperowani kierowcy omijali je przez Wrocław.

- informowała Gazeta Wyborcza o utrudnieniach na drodze dla podróżnych wracających z południowego zachodu Polski.

Staliśmy trzy godziny w korku, dzieci dostawały kociego rozumu, teraz trzy dni prania i szkoła. Ale nie wiadomo, co dalej ze szkołą przecież.
Teraz korki, ziąb i kolejki w sklepach. Powrót z wakacji to był dramat. Teraz jeszcze zakupy przed powrotem do szkoły. Ale czy te nasze dzieci wrócą do tej szkoły na długo?
Niech te wakacje lepiej się już skończą. Mam serdecznie dość. Jak co roku. A jeszcze wyprawka. Syn chce wszystko z superbohaterami. A w sklepach wszystko wykupione

- skarżą się w rozmowie z edziecko.pl zmęczeni rodzice.

Zobacz wideo Bez lockdownu, bez systemów hybrydowych, bez obowiązkowych szczepień. Duda o początku roku szkolnego

Kiedy koniec wakacji 2021? Co z nauczaniem zdalnym?

Kiedy koniec wakacji 2021? Tu mamy dobre wieści. Rodzice doskonale wiedzą, że już 31 sierpnia kończą się wakacje, a dzieci wracają do szkół od 1 września. Jednak wszyscy martwią się czwartą falą. Czy czeka nas nauka zdalna od października 2021?

Najważniejszą informacją jest to, że rok szkolny rozpoczyna się normalnie. Nie zakłada się absolutnie żadnego lockdownu, nie zakłada się absolutnie żadnej nauki w jakieś specjalnych systemach hybrydowych czy innych. Dzieci i młodzież idą normalnie do szkoły, tak jak zawsze

- przekazał prezydent po spotkaniu Rady Gabinetowej. WIĘCEJ NA TEN TEMAT.

Więcej o: