Kot ugniatał brzuch ciężarnej. Gdy dziecko przyszło na świat stali się nierozłączni

To nagranie dokumentuje niezwykłą więź dorosłego kota i małego dziecka. Są nierozłączni od dnia narodzin tego drugiego. A nawet wcześniej. Pupil uwielbiał bowiem pieszczotliwie ugniatać brzuch swojej ciężarnej właścicielki.

Filmiki, które w sieci cieszą się największym zainteresowaniem internautów to te z dziećmi lub zwierzętami w roli głównej. Gdy na nagraniu pojawia się i ukochany pupil i dziecko, można być pewnym sukcesu w mediach społecznościowych. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Dzieci i zwierzęta są wdzięcznymi obiektami do filmowania. Głównie ze względu na swoją naturalność i spontaniczność. Szczególnie rozczulenie wzbudzają te, gdzie pupile zdają się przejmować odpowiedzialność nad dziećmi np. ten kot, który pilnował malucha na balkonie lub pies, który chciał uchronić dziecko przed upadkiem ze schodów

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Niezwykłe nagranie kota i dziecka

Filmik jest kompilacją nagrań zrobionych od czasu ciąży, do mniej więcej półtora roku życia dziecka. Na początku pupil tylko ugniatał ciążowy brzuch swojej właścicielki, co można odczytywać za rodzaj pieszczoty. Kiedy dziecko przyszło na świat ta relacja przybrała na sile. Dziecko uważa go za pełnoprawnego członka swojej rodziny, a zwierzę zaakceptowało malca i jego specjalne prawa w domu. Nagranie pojawiło się na TikToku za sprawą Kanadyjki Maxiy Bernatchez.

Kasia Tusk na rodzinnym kadrze z dwiema córkamiKasia Tusk opublikowała zdjęcia z córkami. Fanki: Sama słodycz

Uwagę zwraca fakt, że kot jest wyjątkowo cierpliwy i wyrozumiały. Dziecko lubi na niego wchodzić i się na nim kłaść, a on nic sobie z tego nie robi. Większość kotów na jego miejscu uciekłaby gdzie pieprz rośnie, dając wcześniej wyraz swojego niezadowolenia. Ale nie on. Ten daje się ugniatać, miętosić, przygniatać, przytulać... Maluch może z nim zrobić praktycznie wszystko. 

Więcej o: