Olga Frycz pokazała wyjątkowe zdjęcie. Prawdziwa przyjaźń? "Jakie malutkie wszystkie cztery"

Olga Frycz opublikowała dwie wyjątkowe fotografie. Na pierwszym zdjęciu widać jej córkę z przyjaciółką, zaś na drugim aktorkę w towarzystwie Mai Bohosiewicz. "Zazdroszczę takiej przyjaźni" - komentuje fanka.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami różnymi wydarzeniami i pokazuje im zdjęcia z podróży. Dla mamy 3-letniej Helenki niezwykle ważne są również różne aspekty macierzyństwa. Aktorka chętnie porusza tematykę związaną z wychowywaniem dzieci i publikuje zdjęcia dziewczynki. Strzeże jednak prywatności córki, kadrując zdjęcia w taki sposób, aby nie było widać jej twarzy.

Olga Frycz pokazała wyjątkowe zdjęcie

Niedawno 34-latka ogłosiła radosną nowinę. Okazuje się, że po raz drugi zostanie mamą. Zdradziła już płeć i imię dziecka. To dziewczynka, którą zamierza nazwać Zosia. Olga Frycz jest przekonana, że Helenka będzie dla niej wspaniałą starszą siostrą.

Wiadomo, że Olga Frycz doskonale dogaduje się z Mają Bohosiewicz, która również jest mamą dwójki dzieci - 5-letniego Zacharego oraz 4-letniej Leonii. Aktorki chętnie spędzają razem czas, a nawet wybrały się na wspólne zagraniczne wakacje. Olga Frycz aktualnie przebywa jednak Polsce, a od września jej córeczka pójdzie do przedszkola. 

Agnieszka Włodarczyk karmi piersią w restauracjiAgnieszka Włodarczyk karmi piersią w restauracji. "Ludzie niech się patrzą w swoje talerze"

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza"

Tym razem aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie dwa zdjęcia zrobione w parku. Pierwsze przedstawia córkę trzymającą za rękę przyjaciółkę, przechadzającą się parkową alejką, a na drugim widać mamy idące za dziećmi. Są nimi Maja Bohosiewicz oraz Olga Frycz, które podobnie jak dziewczynki, także trzymają się za ręce. Gest ten sugeruje, że są dla siebie bardzo ważne. W opisie pod zdjęciem Olga Frycz zachęciła obserwatorki, aby w komentarzach oznaczały swoje przyjaciółki.

Dobrego tygodnia dla Was. Oznacz w komentarzu Twoją #bestie

- napisała.

Fotografie przypadły do gustu internautom, którzy uznali je za wyjątkowo urocze. Wiele osób przyznało, że szczerze zazdrości aktorkom takiej wspaniałej relacji.

Zazdroszczę takiej przyjaźni Wam
Fajna ta Wasza przyjaźń!
Jakie malutkie jesteście wszystkie cztery
Cudowne zdjęcie
Przyjaźnie są ważne zawsze
Cudne zdjęcie i te rączki
Zazdroszczę takiej przyjaźni

- komentowali internauci.

Centrum Handlowe Aleja Bielany wspiera dzieci i młodzieżTermin składania wniosków o zasiłek rodzinny "Warunków dużo, pieniędzy mało"

 
 
Więcej o: