Katarzyna Skrzynecka ubrała się tak samo jak córka. "Wyglądacie jak siostry"

Katarzyna Skrzynecka przebywa z rodziną na słonecznej Krecie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z córką Alikią Ilią. Wraz z dziewczynką ubrały się w takie same sukienki. Fani jednogłośnie stwierdzili: Wyglądacie jak siostry.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki od ponad 12 lat są małżeństwem. Dwa lata po ślubie powitali na świecie swoją córkę i nadali jej imię Alikia Ilia, wówczas aktorka miała 40 lat. Skrzynecka przez wiele lat starała się o dziecko, cztery razy przeżywała tragedię związaną z poronieniem.

Gdybym urodziła dziecko, będąc kobietą dużo młodszą, też byłabym rozsądną i odpowiedzialną matką. To chyba nie jest kwestia późnego macierzyństwa, chociaż Alisia urodziła się, gdy skończyłam 40 lat. Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei

- mówiła w rozmowie z "Galą". Teraz dziewczynka ma już 9 lat, a fani są zachwyceni tym, jak bardzo podobna jest do mamy.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie z córką

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Alikią i mężem. To samo zdjęcie pojawiło się na profilu Łopuckiego. Razem, jak co roku, spędzają wakacje w słonecznej Grecji. To właśnie ten kraj był inspiracją dla imienia córki Skrzyneckiej. Jak zdradziła aktorka po urodzeniu córki imię Alikia oznacza krystaliczna, szczera, szlachetna.

I na kolację! A córeczka nam rośnie i rośnie

- napisał pod fotografią mąż Skrzyneckiej.

 

Na kolejnym zdjęciu widzimy, jak szczęśliwa mama i jej córeczka pozują w tym samym miejscu, co kilka lat temu. Widać jak się zmieniły od tamtego czasu.

2021 vs 2016 ???? Miejsce to samo, domek ten sam, tylko przemalowany z białego na żółto, radość ta sama... tylko ta malutka bimba na rączkach jakaś więkciejsza

- napisała rozbawiona mama. Pod wakacyjnymi postami Skrzyneckiej posypały się komentarze.

 
Śliczna córeczka
Cóż to za uroda przekazana w genach! Odlot!
A Pani i Pani córka w tych sukienkach wyglądacie jak siostry

- komplementowały fanki.

Katarzyna Skrzynecka z córkąKatarzyna Skrzynecka zdradziła znaczenie imienia dziecka. Fani: Jest magiczna po mamie

Więcej o: