Niemowlę zanosiło się płaczem. Nagle podeszła do niego siostra [NAGRANIE]

Filmiki z małymi dziećmi w roli głównej biją rekordy popularności w sieci. Maluchy są uroczymi obiektami filmowania, bo zachowują się naturalnie i często potrafią nas zaskakiwać. Tak jak ta dziewczynka, która okazała się zaradną i troskliwą starszą siostrą.

Nie od dziś wiadomo, że do nagrań cieszących się w sieci największą popularnością należą te, na których uwieczniono zwierzęta i małe dzieci. Niedawno pokazywaliśmy uroczy filmik, na którym młody kot usypia w nogach niemowlaka. Na innym kot pilnował bezpieczeństwa dziecka na balkonie. W mediach społecznościowych pojawia się równie dużo nagrań z psiakami np. to, na którym czworonóg zachowuje się jak niania lub to, gdzie pupil chroni małe dziecko przed upadkiem ze schodów. Takie pary są uroczymi obiektami filmowania, często scenariusz pisze się sam.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Dzieci najlepszymi bohaterami filmików 

Współcześni rodzice bardzo chętnie uwieczniają swoje pociechy na zdjęciach i nagraniach. Często wystarczy chwycić telefon i po kilku sekundach mieć niezwykłą rodzinną pamiątkę. Niektórzy lubią się nimi dzielić w mediach społecznościowych. Tak "karierę" zrobiło nagranie z pewnym rodzeństwem w roli głównej. 

Starsza siostra staje na wysokości zadania

Na nagraniu widać zanoszące się płaczem niemowlę. Sytuacja musiała być poważna, bo maleńkiej dziewczynki nie uspokajał nawet fakt, że leżała na huśtawce, która często potrafi ukoić większość żalów i bóli. W pewnej sytuacji do dziecka podeszła jego siostra. Niewiele starsza dziewczynka postanowiła uspokoić maluszka. Nieśmiało i delikatnie głaskała płaczące niemowlę, ostatecznie dała mu smoczek, który rozwiązał problem.

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"

Najlepsza starsza siostra

Sytuacja została sfilmowana i umieszczona na TikToku przez użytkowniczkę elianis_xo - ciocię dzieci. Nagranie opatrzyła komentarzami: Najlepsza starsza siostra i Moi siostrzenicy są najsłodsi. Trudno się z nimi nie zgodzić. Interakcje między maleńkimi dziećmi są wspaniałym obiektem obserwacji. Nie tylko dla ich rodziców.

Wzrost liczby zachorowań na COVID-19 łączy się z powrotem dzieci do szkół.W Szkocji rekordy zakażeń koronawirusem. Są związane z powrotem uczniów do szkół

Więcej o: